• Partner technologiczny: Microsoft

 • Epicor może pochwalić się bliską i wieloletnią współpracą z firmą Microsoft. Od samego początku firma Epicor stosowała technologie Microsoft. Aplikacje Epicor do zastosowań biznesowych od ponad 20 lat są tworzone przy użyciu narzędzi Microsoft. Celem firmy Epicor jest oferowanie klientom najlepszych na rynku rozwiązań, a zdolność realizacji tego celu jest większa dzięki współpracy z firmą Microsoft.

  Zaangażowanie w ocenę, zrozumienie i wykorzystanie nowoczesnych technologii do osiągania mierzalnych korzyści biznesowych przez naszych klientów sprawia, że firma Epicor jest nie tylko postrzegana jako firma nowatorskich technologii, ale jest godnym partnerem dla firmy Microsoft, który może pomóc w określaniu kierunków rozwoju jej technologii. Firma Epicor nieprzerwanie uczestniczy w programach Microsoft Technology Adoption Programs (TAP), dostępnych dla nielicznych, elitarnych partnerów. Dzięki tym programom firma Epicor ma dostęp do nowych technologii i wszystkich narzędzi niezbędnych do stworzenia kompletnych narzędzi, włącznie z wersjami beta oprogramowania do dalszego opracowywania i testowania, jak również zaawansowanych informacji technicznych.

  W dowód uznania dla firmy Epicor jako lidera i innowacyjnego producenta oprogramowania firma Microsoft wybrała rozwiązanie Epicor na „Rozwiązanie ERP roku” w 2001 roku oraz „Aplikację wykorzystującą technologię .NET roku” w Europie Zachodniej w 2003 roku. Firma Epicor znalazła się również wśród finalistów plebiscytu Globalny niezależny producent oprogramowania roku w 2004 i 2007 roku.

  Dzięki swojej długoletniej współpracy Epicor i Microsoft będą nadal oferować zintegrowane rozwiązania oparte na rozwiązaniach Microsoft, które umożliwiają średnim firmom i korporacjom obniżyć całkowity koszt posiadania, osiągnąć większą sprawność operacyjną oraz uzyskać większy zwrot z inwestycji.

 • "Epicor has consistently pushed the envelope on leading edge Microsoft technology adoption; this has enabled Microsoft to showcase how emerging technologies are applied to solve real life business problems."

  Kevin Johnson
  President of Platforms & Services Division at Microsoft

  Watch the video

 • Rozwiązania oferowane przez Epicor zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach globalnych przedsiębiorstw zorientowanych na dążenie do doskonałości. Klienci mogą lepiej zarządzać złożonymi procesami i skupiać się na swojej podstawowej działalności.

  Porozmawiaj z ekspertem »