System Epicor ERP wersja 10 otrzymal certyfikat Technology Evaluation Centers


Epicor Software, Warszawa, April 21, 2015

Firma Epicor Software Corporation, światowy lider na rynku oprogramowania biznesowego dla przedsiębiorstw produkcyjnych, dystrybucyjnych, usługowych i handlu detalicznego, uzyskała certyfikat Technology Evaluation Centers (TEC) dla systemu Epicor ERP wersja 10. Najnowsza wersja rozwiązania Epicor ERP została wyróżniona w kategoriach: zarządzanie produkcją dyskretną, zarządzanie produkcją w trybie mieszanym, zarządzanie produkcją w małych i średnich przedsiębiorstwach, zarządzanie dystrybucją w firmach, a także pakiety finansowe oraz księgowość i oprogramowanie dla małych przedsiębiorstw.

"Już od ponad 40 lat Epicor pomaga producentom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw stawiać czoła wyzwaniom biznesowym i wykorzystywać nowe możliwości w dziesiątkach tysięcy zakładów produkcyjnych. Koncentrujemy się na dostarczaniu końcowych rozwiązań dla konkretnych branż. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie istnieją dwa identyczne przedsiębiorstwa. Dlatego staramy się zrozumieć sposób w jaki działają nasi klienci zajmujący się produkcją w poszczególnych branżach - umożliwia nam to sprostanie ich wyjątkowym wymaganiom" - powiedział Dick Schultz, director, product marketing w firmie Epicor. "Zdobycie certyfikatu TEC potwierdza wyjątkowe funkcjonalności ERP Epicor, zaprojektowane z myślą o wspieraniu różnorodnych procesów produkcyjnych naszych klientów" - dodał.

W efekcie porównania danych dotyczących systemów ERP, przygotowanego przez TEC, system firmy Epicor został określony jako jeden z najbardziej rozbudowanych i kompleksowych produktów ERP dla branży produkcji - taką samą ocenę uzyskały aplikacje finansowe i rozwiązania dla małych przedsiębiorstw oferowane przez firmę.1 "Jesteśmy zdania, że dzięki wysokiemu poziomowi wsparcia oraz cechom takim jak elastyczność i możliwość wyboru sposobu wdrożenia, system Epicor ERP wersja 10 osiąga silną pozycję na tle konkurencji" - powiedział Aleksey Osintsev, senior ERP analyst z Technology Evaluation Centers.

System Epicor ERP wersja 10 wprowadza szereg nowych aplikacji i technologii, które zmieniają sposób działania przedsiębiorstw. Łączy w sobie globalną funkcjonalność i efektywną technologię, dzięki czemu eliminuje  złożoność i sprawia,  że  korzystanie  z systemu ERP staje się  łatwiejsze  niż kiedykolwiek wcześniej, a sam system umożliwia współpracę użytkowników oraz zapewnia wysoką responsywność. Jednocześnie wspiera dzisiejsze normy biznesowe: współpracę, wybór, responsywność, prostotę oraz mobilność.

Solidnym fundamentem Epicor ERP wersji 10 jest Architektura Biznesowa Epicor ICE 3 wspierająca wydajność, skalowalność, interoperacyjność oraz prostotę użytkowania, przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów i złożoności prowadzenia działalności ze stuprocentowym wykorzystaniem technologii Microsoft®.

Dzięki możliwości dostępu do systemu z wielu urządzeń i rozszerzonym opcjom wdrożenia - stacjonarnie, w chmurze lub jako usługa zarządzana - Epicor ERP wersja 10 zapewnia spójne doświadczenia użytkowania, w jednym rozwiązaniu.

O firmie Technology Evaluation Centers (TEC)
Jako wiodący na całym świecie dostawca narzędzi selekcji oprogramowania, usług i materiałów badawczych, firma Technology Evaluation Centers (TEC) pomaga firmom i organizacjom ocenić i wybrać najlepsze systemy oprogramowania dostosowane do ich potrzeb. Dzięki specjalistycznej wiedzy dotyczącej selekcji oprogramowania i zaawansowanym narzędziom decyzyjnym, TEC pomaga oszczędzić czas, koszty i ryzyko związane z wyborem systemów oprogramowania. Obecnie firma TEC jest uznawana za wiodącą firmę w branży doradztwa wyboru oprogramowania, posiada ponad 400 tysięcy abonentów swoich usług informatycznych, ocen oprogramowania i narzędzi selekcji. Więcej informacji znajduje się na stronie www.technologyevaluation.com.

O certyfikacji TEC
Certyfikacja TEC jest niezależnym sposobem analizy i oceny produktu, który wymaga od dostawcy rozwiązań systemowych zademonstrowania cech i możliwości ocenianego produktu badaczom firmy TEC. Składa się na to skryptowa demonstracja produktu, podczas której analityk TEC ocenia cechy takie jak doświadczenie użytkowania, interfejs, workflow i główne funkcjonalności. Ponadto dostawca rozwiązania musi wypełnić szczegółowy kwestionariusz dotyczący funkcjonalności, aby możliwe było porównanie produktu z jego wzorami. Wszystkie produkty, które ukończą program certyfikacji otrzymują wyróżnienie "TEC Certified Product".

O firmie Epicor Software Corporation
Epicor Software Corporation
jest globalnym liderem oferującym pełne inspiracji oprogramowanie biznesowe dla firm produkcyjnych, dystrybucyjnych, handlu detalicznego oraz usług. Z prawie 40. letnim doświadczeniem w obsłudze mniejszych, średnich i bardzo dużych przedsiębiorstw, Epicor ma ponad 20 000 klientów w ponad 150 krajach. Systemy Epicor wspomagające zarządzanie (ERP), do zarządzania handlem detalicznym, łańcuchem dostaw (SCM), a także rozwiązania do zarządzania kapitałem ludzkim (HCM),  pozwalają  przedsiębiorstwom  podnosić  ich  efektywność  i rentowność. Z doświadczeniem w technologicznych innowacjach, wiedzą branżową oraz dążeniem do doskonałości, Epicor oferuje jeden punkt odpowiedzialności, którego oczekują przedsiębiorstwa prowadzące działalność na skalę lokalną, regionalną czy globalną. Główna siedziba firmy znajduje się w Austin w Teksasie, zaś biura i podmioty powiązane ulokowane są na całym świecie. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.epicor.com/poland.

Informacje o firmie Epicor można też śledzić na Twitterze @Epicor, @Epicor_Retail, @Epicor_DIST, @EpicorUK , @EpicorAPAC , @EpicorLAC oraz na Facebooku.

# # #

Epicor oraz logo Epicor są znakami towarowymi firmy Epicor Software Corporation, zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Inne wspominanie marki są własnością ich właścicieli. Produkty i usługi opisane w tym dokumencie są produkowane przez Epicor Software Corporation.

Więcej informacji udzieli:
Aleksandra Karpińska
(w imieniu) Epicor Software Corporation 
(+48) 22 250 49 25(+48) 22 250 49 25
(+48) 668 290 658(+48) 668 290 658
aleksandra_karpinska@itbc.pl