• Haldusteenused

  • Epicor mõistab, et edu saavutamiseks on teil vaja võimalust keskenduda oma põhitegevusele. Seetõttu on Epicori globaalsed teenuste lahendused loodud andma meie klientidele edu saavutamiseks põhjaliku ühe lahenduse allika ning ühe punkti aruandluse. Läbi järgmiste tasuta ja üleilmselt saadavate teenuste pakkumiste saavad meie meeskonnad võtta enda kanda kogu teie IT investeeringu juhtimise, optimeerimise ja muutmise – aidates teil saavutada olulisi jõudlustulemusi läbi kuluefektiivsete ja käega katsutava äriväärtuse andmise – jättes teile vaba võimaluse keskenduda oma äriedule.

    Epicor haldusteenused pakuvad Epicori klientidele ainulaadset lisaväätust tagades täieliku meelerahu, et teie ärisüsteemid ja protsessid töötavad ilma tõrgeteta tippperioodidel igal ajal. Lisaks programmide majutusteenusele pakuvad Epicori haldusteenused täielikku rakenduse portfoolio haldamist ning parandavad normaset toetuse ja hooldamise pakkumisi põhjaliku redaktsiooni ja rakenduse infrastruktuuri juhtimise ja haldamise, mida toetab täielik juurdepääs teeninduskeskusele ja teenindustaseme kaitsele. Täielik töökindlus, kõrge saadavus, väiksem risk, kõikehõlmav teenus.

  • Epicor solutions are designed around the unique operational needs of each industry and are available in the cloud, hosted, or on-premises. Customers can better manage complexity and focus on core growth activities.

    Talk to an Expert »