• Dealer: Value-Added Reseller (VAR)

  Program Epicor® Partners for Growth společnosti Epicor byl vytvořen s cílem poskytnout našim Partnerům s přiděleným statutem Value Added Reseller (VAR) nástroje, podklady a školení v zájmu zajištění úspěšného prodeje softwarových řešení Epicor.

  Partnerské výhody

  Partnerství se společností Epicor znamená přistoupení na oboustranně výhodnou dohodu za účelem rozvíjení trhu pro řešení Epicor a rychlých a nákladově efektivních implementací dodávaných řešení. Epicor vítá partnery, kteří jsou lídry ve svém oboru. Epicor vybudoval program, který nabízí významné výhody a služby.

  • Partner Welcome Kit – k úspěšnému a rychlému odstartování partnerství s Epicor poskytujeme našim novým Partnerům uvítací sady Partner Welcome Kit. Sada Welcome Kit obsahuje všechny nástroje potřebné k prodeji, propagaci a implementaci produktů Epicor.
  • Řešení Epicor pro vaši firmu – součástí našeho závazku poskytovat nejlepší nástroje k řízení a úspěšnému růstu vaší firmy vám Epicor nabízí oceněné řešení, s kterým můžete řídit vlastní podnikání. Řešení zahrnuje systém front-office a back-office pro 10 paralelních uživatelů.
  • Marketingová podpora a asistence – spolupráce s našimi Partnery nás zavazuje pomáhat v rozvoji vašich činností. Epicor vyvíjí celou řadu marketingových programů a nástrojů, které podpoří vaše úsilí o vytváření a zhodnocení nových příležitostí. Kontaktované zájemce můžete pozvat, aby se zúčastnili marketingových programů společnosti Epicor, nebo se můžete rozhodnout použít své marketingové zdroje k vývoji programů dle vlastní koncepce.
  • Globální síť podpory – společnost Epicor má vybudovanou infrastrukturu globální podpory k rychlému a efektivnímu řešení dotazů a požadavků. Dnes podporujeme zákazníky ve více než 140 zemích. K zajištění účinné a cílené podpory máme vybudovanou celosvětovou síť center podpory rozmístěných ve všech regionech našeho působení.
  • Vzdělávání a školení – poskytování služeb a podpory zákazníkům v kvalitě světové úrovně je naprostou prioritou. V rámci školení Partnerů vám poskytneme ucelenou sadu školicí dokumentace, kterou používáme při spolupráci s našimi zákazníky. Příručky ke školení jsou pro váš tým výborným nástrojem a referenčním podkladem jako standardní součást programů školení Partnerů poskytovaných naší společností. Ve chvíli, kdy je zahájena implementace, Epicor uplatňuje připravený proces certifikace a úvodní implementace řízené dle připravených postupů ověřené implementační metodologie, která zahrnuje architekturu systému, technologii a předpoklady pro personální základnu, to vše s cílem zajistit trvalý výkon podniku.
  • Přístup na EPICWEB Partner site – tento zabezpečený portál je zaměřen na podporu zlepšování vašich obchodních činností a docílení špičkových výsledků. Poskytuje přímé spojení mezi společností Epicor a našimi Partnery. EPICWEB disponuje systémem pro řízení instalací opravných paketů, doplňků a upgrade verzí a zajišťuje přístup k nejnovějším nástrojům prodeje, marketingu a eLearning. V jediném okamžiku tak najdou partneři vše, co potřebují vědět.
  • Zapojení do skupiny User Group – pokud jste Partner, máte možnost se připojit ke skupině uživatelů, nebo můžete se svými zákazníky vytvořit novou skupinu. Skupiny Epicor User Groups najdete kdekoli na světě; jejich členové si vzájemně pomáhají při poznávání potenciálu produktů Epicor a při řešení specifických problémů a to formou sdílených informací a podpory.

  My jsme připraveni

  Máte-li zájem o další podrobnosti ohledně společnosti Epicor, o dodávaných řešeních a naší nabídce pro zájemce o Partnerské programy, kontaktujte nás abychom s vámi mohli zahájit komunikaci.

 • Zeptejte se odborníka ze společnosti Epicor • Epicor Partner Network Brochure

  Obsah pro Partnery:

  Staňte se Partnerem
  Vyhledejte Partnera
  Formulář Referral Lead
  Kontaktujte nás

  Zkušenost Partnera:

  "Náš vstup do role nového Partnera VAR společnosti Epicor byl hladce zvládnutý. Podklady, které Epicor poskytuje svým Partnerům – od marketingových materiálů po expertní znalost – jsou úžasné, zajistily nám veškeré potřebné prostředky k rychlému startu naší práce. Společnost Epicor je nesmírně vstřícná k našim potřebám – jako nového Partnera VAR – a my se skutečně cítíme být plnohodnotným Partnerem.”

  Elizabeth Ingram
  Business Technology Partners
  Epicor Authorized Partner