• Zarządzanie magazynami

  Producenci i dystrybutorzy odczuwają coraz większą presję związaną z szybszą realizacją zamówień i coraz wyższą jakością obsługi klienta. Coraz częściej zadają sobie więc pytanie: „Czy system zarządzania magazynami (WMS) pomógłby skuteczniej zarządzać i zautomatyzować operacje magazynowe i realizację zamówień?”.

  Rozwiązania Epicor® do zarządzania łańcuchem dostaw (SCM) wykraczają daleko poza tradycyjne systemy ERP i oferują w pełni zintegrowane funkcje systemów WMS, które do tej pory można było znaleźć jedynie w niezależnych i wyspecjalizowanych systemach. Rozwiązania Epicor WMS zostały zaprojektowane w celu zaspokojenia potrzeb dostawców usług związanych z realizacją zamówień. Poza konwencjonalnymi narzędziami do zarządzania magazynami oferują kompletne narzędzie do kontroli, zarządzania i wglądu we wszystkie operacje związane z logistyką i zarządzaniem łańcuchem dostaw.

  Rozwiązania zaspokajające potrzeby biznesowe

  Oprogramowanie Epicor WMS oferuje rozbudowane funkcje zarządzania magazynami, takie jak:

  • totalne zarządzanie magazynem, kontrola zapasów magazynowych, kompletne definicje pojemników i opakowań, zarządzanie zadaniami i obciążeniem oraz interaktywne zarządzanie na bieżąco działaniami i zużyciem,
  • wielokanałowe przetwarzanie zamówień ze zautomatyzowanymi przepływami EDI, kompletacją i konfiguracją elementów,
  • śledzenie przychodzących i wychodzących numerów seryjnych, planowanie pobierania, pakowanie zamówień, dokowanie krzyżowe, pakowanie w kartony, etykiety RFID i interfejsy manifestów.

  Epicor WMS to wyjątkowe rozwiązanie zawierające rozbudowane narzędzia do zarządzania magazynami, łańcuchem dostaw i realizacją łańcucha dostaw. Narzędzie to nie wymaga żadnych dodatkowych modułów, oprogramowania warstwy pośredniej ani żadnych interfejsów. Epicor WMS to rozbudowany pakiet aplikacji, obsługujący wszystkie aspekty realizacji zamówień, zarządzania magazynami i dystrybucji.