• Zarządzanie usługami

 • Ciągła presja obniżania marży w sektorze dystrybucji i produkcji sprawia, że wiele firm postanawia skupić się na poprawie jakości obsługi klienta jako sposobie utrzymania klientów i zwiększenia przychodów.

  Wykorzystanie pełnego potencjału cyklu eksploatacji produktu i cyklu obsługi klienta nigdy wcześniej nie miało takiego znaczenia, jak obecnie. Mimo to wiele firm nie wykorzystuje wszystkich możliwości uzyskania przychodu — nie są w stanie zaspokoić popytu na usługi lub nie potrafią zidentyfikować najbardziej wartościowych klientów i ich potrzeb. Rozwiązania do zarządzania usługami wspierają koordynację wszystkich procesów związanych z usługami, zapewniając optymalne wykorzystanie zasobów i materiałów, w odpowiednim czasie, przy możliwie najniższych kosztach i z największym zwrotem. Wszystko to prowadzi do zwiększenia zadowolenia klientów.

  Bez względu na to, czy przedsiębiorstwo świadczy usługi w terenie czy prowadzi centrum usługowe, zaawansowane narzędzia do zarządzania usługami pomogą kontrolować zobowiązania z tytułu umów, umowy o poziom usług i obowiązujące gwarancje oraz zapewnić korzyści na wiele różnych sposobów.

  Rozwiązania zaspokajające potrzeby biznesowe

  • Oprogramowanie Epicor® do zarządzania usługami jest zgodne z wymogami przedsiębiorstw usprawniających procesy świadczenia usług, a rozbudowane funkcje zarządzania z przekazywaniem problemu na wyższy poziom kompetencji umożliwiają zarządzanie umowami o poziom usług z pełnym wglądem w ryzyko i potencjalne problemy z zachowaniem zgodności z przepisami.
  • Prewencyjne harmonogramowanie serwisowania, połączone z zarządzaniem numerami seryjnymi i umowami umożliwia wydajne planowanie wizyt i zasobów, prowadzące do zwiększenia zadowolenia klientów i obniżenia kosztów.

  Rozbudowane opcje zapewniające mobilność umożliwiają serwisantom pracującym w terenie utrzymywanie kontaktu z centrum serwisowym, dzięki czemu mogą oni wydajnie pracować, natychmiast aktualizować informacje o zakończonej pracy i szybciej wystawiać faktury.

 • Rozwiązania oferowane przez Epicor zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach globalnych przedsiębiorstw zorientowanych na dążenie do doskonałości. Klienci mogą lepiej zarządzać złożonymi procesami i skupiać się na swojej podstawowej działalności.

  Porozmawiaj z ekspertem »