• Audyt sprzedaży

 • Dostęp do precyzyjnych danych, które można przekazać do dalszych systemów — obsługujących handel, łańcuch dostaw i finanse — ma kluczowe znaczenie dla firm zajmujących się handlem detalicznym. Rozwiązania Epicor® do audytu sprzedaży to łatwe w obsłudze oprogramowanie zapewniające spójność danych sprzedażowych i usprawniające proces audytu dzięki zintegrowanej, intuicyjnej aplikacji.

  Pakiet Epicor Sales Audit wczytuje i przetwarza transakcje w punktach sprzedaży w całym przedsiębiorstwie i zatwierdza je w oparciu o zdefiniowane ustawienia. Dzięki temu pod koniec dnia pracy można się dowiedzieć, w ilu lokalizacjach pozostały otwarte błędy, a ile lokalizacji nie przesłało danych. Inteligentny system wykrywania błędów aktualizuje widok audytora sprzedaży dotyczący wysokości sprzedaży (over/shorts) według oferty oraz warunki błędów, takie jak brakujące transakcje lub niezarejestrowane jednostki magazynowe. Intuicyjny przepływ badań i decyzji oraz możliwość szczegółowej analizy transakcji, wyszukiwania w elektronicznym dzienniku lub przeprowadzenia masowej aktualizacji zwiększa ogólną efektywność personelu odpowiedzialnego za audyt sprzedaży.

  Bezproblemowa integracja modułu Epicor Sales Audit z modułami Epicor Merchandising and Inventory oraz Epicor Financials umożliwia przepływ precyzyjnych, skontrolowanych danych do dalszych systemów aktualizujących sprzedaż, zapasy magazynowe i wpisy do księgi głównej. Moduł Sales Audit może również przekazywać te same dane do rozwiązań zewnętrznych.

  Rozwiązania Epicor Sales Audit oferują zupełnie nowy poziom rozliczania przychodów, zwiększając precyzję danych sprzedażowych oraz automatyzując i upraszczając procesy audytu sprzedaży.

  W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt: retailsolutions@epicor.com

 • Rozwiązania oferowane przez Epicor zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach globalnych przedsiębiorstw zorientowanych na dążenie do doskonałości. Klienci mogą lepiej zarządzać złożonymi procesami i skupiać się na swojej podstawowej działalności.

  Porozmawiaj z ekspertem »