• Systemy ERP dla firm międzynarodowych

  • Jeśli uważają Państwo, że obsługa międzynarodowej organizacji wymaga współpracy z naprawdę globalnym partnerem zdającym sobie sprawę z niuansów lokalnych operacji biznesowych i potrzeb związanych z kontrolą i analizą danych korporacji, witamy w świecie rozwiązań firmy Epicor®, globalnego dostawcy rozwiązań. Dzięki ogólnoświatowemu zasięgowi współpracy z przedsiębiorstwami Epicor oferuje Państwa firmie (niezależnie od tego, gdzie się ona znajduje) jeden punkt kontaktu. Zapewnia on kontrolę niezbędną do maksymalizowania zwrotu z inwestycji w nasze rozwiązania. Możemy zaoferować taki kontakt, ponieważ firma Epicor zapewnia bezpośrednią pomoc techniczną do oferowanych rozwiązań. Nasi klienci nigdy nie mają problemów z kontaktem z odpowiednią osobą odpowiedzialną za usprawnienie operacji. Klienci współpracują z firmą Epicor, a Epicor pracuje dla nich — to proste.

    Rozwiązania zaspokajające potrzeby biznesowe

    Lata doświadczenia we współpracy z naszymi klientami korporacyjnymi i branżowymi grupami fokusowymi nauczyły nas, że każde przedsiębiorstwo jest inne. Praca naszych globalnych zespołów doradczych ma na celu dostosowanie konfigurowalnych rozwiązań firmy Epicor do indywidualnych potrzeb klientów i obniżenie stopnia ich złożoności. Warto porozmawiać z członkami tych zespołów o scentralizowanych i zdecentralizowanych modelach wdrożeniowych (a nawet o modelach mieszanych) lub o korzyściach kosztowych globalnie standaryzowanych procesów w świecie uregulowanym przez ustawę Sarbanes-Oxley. Jeśli nasz klient planuje zakupy w Ameryce Łacińskiej lub Azji, ale ma wątpliwości, czy jego obecny system finansowy jest wystarczająco rozwinięty, aby dostarczyć niezbędne dane z centrali na czas, wystarczy się z nami skontaktować. Szybkość, z jaką możemy harmonizować operacje, zadziwia naszych klientów. Podobnie, jeśli rozważają Państwo zamknięcie międzynarodowej jednostki operacyjnej, warto porozmawiać ze specjalistami pracującymi dla firmy Epicor o szybkim wdrożeniu taniego rozwiązania, które będzie gotowym wyjściem z sytuacji.

    Firma Epicor to prawdziwy międzynarodowy dostawca rozwiązań dla międzynarodowych przedsiębiorstw. Swoją działalność prowadzi w ponad 140 krajach, dostarczając rozwiązania w ponad 30 językach. Globalna infrastruktura pomocy technicznej obejmująca ponad 400 specjalistów pracujących w 15 globalnych centrach sprawia, że każdy klient może skontaktować się z lokalnym, wyspecjalizowanym zespołem pomocy technicznej. Nasi pracownicy mówią w 22 językach, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że się zrozumiemy. Członkowie naszych zespołów mogą wyjaśnić, w jaki sposób rozwiązania firmy Epicor wspomagają zarządzanie „Recargo de Equivalencia” w Hiszpanii, transakcjami „czerwonego storna” w Rosji lub systemem „złotego podatku” w Chinach. Wytłumaczą również, na czym polega różnica pomiędzy zryczałtowanym podatkiem w Izraelu a zryczałtowanym podatkiem w Egipcie i wyjaśnią, w jaki sposób nasze rozwiązania automatyzują zarządzanie podatkiem kaskadowym w Brazylii, Indiach lub Kanadzie. Wiemy, czego potrzebujesz. Czy potrzebujesz naszej wiedzy?

  • Rozwiązania oferowane przez Epicor zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach globalnych przedsiębiorstw zorientowanych na dążenie do doskonałości. Klienci mogą lepiej zarządzać złożonymi procesami i skupiać się na swojej podstawowej działalności.

    Porozmawiaj z ekspertem »