• Zarządzanie dostawami krzyżowymi

 • Klient jest gotowy do sfinalizowania zakupu. Konsultant ds. sprzedaży jest gotowy, aby go obsłużyć. Towar jest dostępny, ale nie ma go w tym magazynie. Co zrobić: stracić możliwość sprzedaży czy spędzić kilka godzin na rozmowach telefonicznych z innymi magazynami?

  Znalezienie optymalnej równowagi w poziomach zapasów magazynowych to najtrudniejsze wyzwanie dla wszystkich detalistów. Zbyt duże zapasy danego towaru mogą być bardzo problematyczne z powodu konieczności organizowania częstych wyprzedaży, ale braki towaru w magazynie mogą doprowadzić do utraty możliwości sprzedaży oraz niezadowolenia, a nawet utraty klienta wychodzącego z pustymi rękami. Braki towaru w magazynie są nieuniknione, ale utracie możliwości sprzedaży można przeciwdziałać, wdrażając system zarządzania dostawami krzyżowymi.

  Oprogramowanie Epicor® Enterprise Selling oferuje scentralizowane narzędzie do bieżącego lokalizowania zapasów i menedżera zamówień, który pozwala odszukać zapasy magazynowe i zrealizować zamówienia w całej korporacji za pomocą dowolnego kanału sprzedaży — systemu POS, sklepu internetowego, telecentrów sprzedaży katalogowej lub kiosków.

  Jeśli określonego towaru brakuje w jednej lokalizacji, oprogramowanie Epicor wyszuka i zlokalizuje go w całej sieci magazynów przedsiębiorstwa. Po wdrożeniu narzędzia Epicor do zarządzania zamówieniami można rejestrować sprzedaż bez względu na miejsce, w którym znajduje się klient, i zaoferować wygodną metodę realizacji zamówienia — dostawę do domu lub odbiór w sklepie.

  Konsolidacja zapasów magazynowych i kanałów sprzedaży za pomocą narzędzi Epicor do zarządzania dostawami krzyżowymi znacznie obniży liczbę utraconych możliwości sprzedaży. Mniej klientów wyjdzie ze sklepu z pustymi rękami, co przełoży się na wzrost wyników sprzedaży i większą lojalność klientów. Przedsiębiorstwo będzie miało możliwość przenoszenia zapasów pomiędzy kanałami sprzedaży, ochrony marży i zwiększenia wykorzystania zapasów magazynowych (sell-thru). Nie trzeba już czekać, aby zauważyć namacalne rezultaty — zwrot z inwestycji będzie widoczny natychmiast.

  W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt: retailsolutions@epicor.com

 • Rozwiązania oferowane przez Epicor zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach globalnych przedsiębiorstw zorientowanych na dążenie do doskonałości. Klienci mogą lepiej zarządzać złożonymi procesami i skupiać się na swojej podstawowej działalności.

  Porozmawiaj z ekspertem »