• Zarządzanie Zasobami Przedsiębiorstwa

  Rozwiązania ERP

 • Najnowsza odsłona Systemu Zarządzania Zasobami Przedsiębiorstwa (ERP) firmy Epicor to rozwiązanie biznesowe, które stymuluje rozwój firm oraz umożliwia ich ekspansję na nowe rynki. Epicor ERP jest globalnym rozwiązaniem stworzonym w oparciu o potrzeby użytkowników, oferującym możliwość swobodnego wyboru i elastyczność, oraz wspomagającym strategiczne działania przedsiębiorstwa przy jednoczesnym ograniczeniu zbędnych procesów. Odwiedź centrum informacji rozwiązania ERP Epicor i dowiedz się więcej.

  Rozwiązanie Epicor ERP może zostać wdrożone w formie stacjonarnej, jako usługa zarządzana, usługa SaaS w formie subskrypcji lub oprogramowanie w chmurze. System Epicor ERP został stworzony w oparciu o technologię Microsoft, zapewniając tym samym lepszą dostępność i możliwość pracy z wykorzystaniem urządzeń mobilnych.

  Szerokie możliwości rozwiązań Epicor ERP prowadzą do redukcji kosztów, usprawnienia procesów oraz poprawy relacji z klientami – priorytetów w rozwoju i zwiększeniu wydajności firmy.


  Co jest Enterprise Resource Planning (ERP)? - Epicor Poland

  System Zarządzania Zasobami Przedsiębiorstwa

  Epicor dostarcza zintergrowany System Zarządzania Zasobami Przedsiębiorstwa (ERP) wraz z rozwiązaniami obejmującymi zarządzanie relacjami z klientem (CRM), zarządzanie produkcją, zarządzanie łańcuchem dostaw (SCM), zarządzanie kapitałem ludzkim (HCM) i wiele innych. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, takie jak usługi Web service stworzone zostały by sprostać potrzebom branży produkcyjnej, dystrybucyjnej i usługowej. Skalowalność i elastyczność systemu ERP Epicor wspierają długoterminowy rozwój przedsiębiorstwa przy jednoczesnym szybkim zwrocie z inwestycji i niskich kosztach utrzymania.  Więcej 

   

     

  ERP

  Elastyczny i skalowalny system zarządzania zasobami przedsiębiorstwa Epicor może zostać wdrożony wedle indywidualnych potrzeb, wymagań oraz budżetu przedsiębiorstwa, jako rozwiązanie stacjonarne, usługa zarządzana, usługa (Saas) na zasadzie subskrypcji czy też aplikacja w chmurze.

  Learn More About our Epicor ERP Solutions

  Zarządzanie Zasobami Przedsiębiorstwa

  Przedsiębiorstwa działające globalnie – międzynarodowe firmy posiadające swe oddziały za granicą, czy też partnerzy handlowi – aby działać efektywnie, potrzebują funkcjonalności dostosowanych do ich lokalnych potrzeb.

  Nowoczesne oprogramowanie Epicor ERP to zupełnie nowy rodzaj rozwiązania – stworzonego od samego początku aby spełniać wymagania rynków światowych, dzięki architekturze biznesowej przystosowującej się do zmian. Rozwiązania Epicor wykorzystywane są w ponad 150 krajach na całym świecie i dostępne w ponad 30 językach.

 • Epicor ERP Infographic

  Czy już czas na zmianę ERP?

  Przeczytaj »

 • Kliknij tutaj aby obejrzec prezentacje systemu ERP firmy Epicor

  Kliknij tutaj aby obejrzec prezentacje systemu ERP firmy Epicor

  Przeczytaj »


 • Poznaj pełną listę rozwiązań


  Zapraszamy do  zalogowania się do EpicWeb  – portalu dla klientów, w którym dostępne są informacje o najnowszej wersji systemu, wirtualna prezentacja oraz centrum migracji.

 • Rozwiązania oferowane przez Epicor zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach globalnych przedsiębiorstw zorientowanych na dążenie do doskonałości. Klienci mogą lepiej zarządzać złożonymi procesami i skupiać się na swojej podstawowej działalności.

  Porozmawiaj z ekspertem »