• Usługi wsparcia

  • Relacje pomiędzy firmą Epicor® a jej klientami mają na celu osiągnięcie długoterminowego, wspólnego sukcesu. Sukces ten jest bezpośrednio powiązany z najwyższej jakości obsługą klienta. Oferując ją, Epicor zyskuje po prostu w oczach klientów, partnerów i innych przedsiębiorstw (również oferujących najwyższej klasy obsługę klienta) opinię przedsiębiorstwa zapewniającego wsparcie światowej klasy.

    Utrzymanie takiej opinii wymaga spełnienia wielu warunków i poczynienia wielu inwestycji w celu zapewnienia maksymalnego zadowolenia klienta z obsługi. Poza sprawdzoną obsługą za pośrednictwem telefonu, wiadomości e-mail i faksu klienci firmy Epicor mogą również znaleźć niezbędne informacje w Centrum Obsługi Klienta Epicor. Centrum Obsługi Klienta (EpicWeb), rozbudowana sieć ekstranet dla klientów i partnerów, zapewnia dostęp do bazy wiedzy on-line, list produktów do pobrania, narzędzi do powiadamiania zespołu wsparcia o incydentach oraz innych informacji istotnych dla klientów i partnerów firmy Epicor z aktualnymi umowami serwisowymi.

    Zaangażowanie firmy Epicor w oferowanie wysokiej jakości rozwiązań do zastosowań biznesowych oznacza, że nasi klienci polegają nie tylko na naszych aplikacjach, ale również na doświadczeniu w świadczeniu wsparcia do tych rozwiązań na całym świecie. Firma Epicor serwisuje wszystkie swoje produkty, oferując najwyższej jakości system pomocy technicznej, który może obsługiwać klientów na całym świecie. Nasze zespoły specjalizują się w obsłudze, instalacji i aktualizacji aplikacji, jak również dostosowywaniu ich do indywidualnych potrzeb.

    Obecnie firma Epicor oferuje rozbudowane usługi pomocy, dostępne 24 godziny na dobę, świadczone za pośrednictwem globalnej sieci centrów obsługi zlokalizowanych w Irvine i San Diego (Kalifornia), w Louisville (Kentucky), w Portland (Oregon), w Minneapolis (Minnesota), w Orlando (Floryda), w Newburgh (Nowy Jork), w Monterrey (Meksyk), w Bracknell (Wielka Brytania), w Budapeszcie, w Sztokholmie, w Espoo (Finlandia), w Rzymie, w Bukareszcie, w Moskwie, w Sydney oraz w Kuala Lumpur (Malezja).

  • Rozwiązania oferowane przez Epicor zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach globalnych przedsiębiorstw zorientowanych na dążenie do doskonałości. Klienci mogą lepiej zarządzać złożonymi procesami i skupiać się na swojej podstawowej działalności.

    Porozmawiaj z ekspertem »