• Usługi doradcze

 • Zespół Epicor® świadczący usługi doradcze obejmuje 500 wysoko wykwalifikowanych, etatowych konsultantów, o których ogromnym doświadczeniu w oferowaniu rozwiązań dla branży produkcyjnej, dystrybucyjnej, hotelarskiej, usługowej i handlu detalicznego świadczą pomyślne wdrożenia na całym świecie. Nasze zespoły świadczące usługi doradcze oferują wiedzę specjalistyczną i globalne spojrzenie na przedsiębiorstwo, co zapewnia namacalne korzyści dla klientów na całym świecie.

  Dzięki szerokiej ofercie Epicor może zaoferować klientom usługi doradcze nastawione na długoletnie relacje i długofalowe sukcesy w prowadzeniu działalności gospodarczej.

  Sprawdzona metoda wdrożeniowa Signature

  Udane wdrożenia oparte są na metodzie Signature, która została opracowana i udoskonalona w oparciu o nasze ponaddwudziestoletnie doświadczenie. Metoda Signature została opracowana, udoskonalona i sprawdzona w tysiącach projektów z udziałem wielu konsultantów. Umożliwia firmie Epicor realizację efektywnych, wydajnych i skutecznie zarządzanych projektów dla każdego klienta, przy zachowaniu spójności, bez względu na lokalizację. Do chwili obecnej w ponad 140 krajach.

  Metoda Signature wykorzystuje współpracę z naszymi klientami w celu pomyślnego wdrożenia oprogramowania. Umożliwia firmie Epicor realizację spójnych wdrożeń zorientowanych na potrzeby klienta i sprawia, że powstaje wspólna odpowiedzialność za powodzenie projektu, co stanowi podstawowy element sukcesu. To usystematyzowana, sprawdzona metoda wdrożeniowa. Signature pozwala podzielić wdrożenie na pięć etapów, od szczegółowej analizy potrzeb przedsiębiorstwa po przekazanie oprogramowania. Dzięki niej można szybko zacząć wykorzystywać wdrożone rozwiązanie Epicor w codziennych działaniach.

  Zdalne centrum doradztwa

  Zdalne centrum doradztwa dostępne jest dla wielu produktów firmy Epicor. To tanie, elastyczne i samodzielne rozwiązanie oraz usługa uzupełniająca, wspomagająca proces wdrożenia produktów u klienta. Szczegółowy plan projektu oparty o metodę Epicor Signature pozwala klientom zrealizować proces aktualizacji zdalnie, co przyczynia się do oszczędności czasu i pieniędzy.

  Doradztwo w zakresie procesów biznesowych

  Poza korzyściami finansowymi związanymi z szybkim wdrożeniem i uruchomieniem systemu zespół Epicor świadczący usługi doradcze może pomóc uzyskać większy zwrot z inwestycji dzięki doradztwu w zakresie zarządzania procesami biznesowymi. Wieloletnia współpraca z naszymi klientami pozwoliła naszym konsultantom poznać sposoby wykorzystania pełnego potencjału naszych aplikacji i dowiedzieć się, które najlepsze procedury mogą zaoferować najwięcej korzyści. Firma Epicor może pomóc w ocenie procesów, niezależnie od tego, czy chodzi o szybką analizę związaną z projektem przekształcenia procesu biznesowego czy o powdrożeniową analizę inicjatyw mających na celu ciągłą poprawę wydajności.

  Sprzęt i doradztwo

  Wykwalifikowani konsultanci dysponujący zaawansowaną wiedzą techniczną na temat rozwiązań Epicor i platform wymaganych do ich obsługi mogą pomóc zaprojektować infrastrukturę, wybrać sprzęt oraz zapewnić stały rozwój.

  Analiza procesów i systemów

  Szczegółowa analiza prowadzona jest przez starszych konsultantów dysponujących bogatą wiedzą na temat określonej branży i rozwiązań Epicor. To proces składający się z 5 etapów, który pozwala klientom skierować zasoby do projektów przynoszących duży zwrot, które poprawią wyniki finansowe przedsiębiorstwa i obniżą całkowity koszt posiadania. Przejrzysty harmonogram wdrożenia zadań oferuje optymalną strategię realizacji tych projektów w szybki i wydajny sposób.

  Kluczowe wskaźniki efektywności — warsztaty

  Warsztaty na temat „jednostki miary sukcesu” pomagają przedsiębiorstwom naszkicować aktualny, obiektywny obraz środowiska biznesowego, a następnie przekształcić te informacje w mierzalne cele i kluczowe wskaźniki efektywności. Klienci mogą wykorzystać te warsztaty w celu poznania swoich silnych i słabych stron, możliwości oraz zagrożeń. W rezultacie powstanie precyzyjny plan zawierający mierzalne cele, pozwalający wprowadzić udoskonalenia w obszarach, gdzie mają one największe znaczenie.

 • Rozwiązania oferowane przez Epicor zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach globalnych przedsiębiorstw zorientowanych na dążenie do doskonałości. Klienci mogą lepiej zarządzać złożonymi procesami i skupiać się na swojej podstawowej działalności.

  Porozmawiaj z ekspertem »