• Usługi zintegrowane

  • Firma Epicor® zdaje sobie sprawę, że sukces uzależniony jest od swobody i możliwości skoncentrowania się na działaniach o znaczeniu strategicznym. W związku z tym oferta globalnych usług firmy Epicor została stworzona tak, aby zapewnić naszym klientom rozbudowane, pojedyncze źródło rozwiązań i jeden punkt kontaktu. Poniżej został opisany zakres usług uzupełniających i dostępnych globalnie, dzięki którym nasze zespoły mogą zająć się zarządzaniem, optymalizacją i przekształceniem całej inwestycji informatycznej — pomagając w osiągnięciu znacznego wzrostu wydajności poprzez niedrogie zapewnienie realnych korzyści. Dzięki temu klient może skupić się na pracy nad osiągnięciem sukcesu przez przedsiębiorstwo.

    Usługi zintegrowane oferują wyjątkowe korzyści dla klientów firmy Epicor, którzy mogą spać spokojnie, wiedząc, że systemy i procesy biznesowe nieprzerwanie działają z maksymalną wydajnością. Wraz z usługami hostingowymi usługi zintegrowane Epicor oferują narzędzia do kompletnego zarządzania pakietem aplikacji oraz rozszerzają standardowe narzędzia do utrzymania oprogramowania i pomocy technicznej o rozbudowane funkcje zarządzania i administracji wersjami i infrastrukturą aplikacji. Zapewniamy także pełen dostęp do punktu pomocy i podstawowej ochrony poziomu usług. Usługi zintegrowane to pełna niezawodność, wysoka dostępność, mniejsze ryzyko i kompletna obsługa.

  • Rozwiązania oferowane przez Epicor zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach globalnych przedsiębiorstw zorientowanych na dążenie do doskonałości. Klienci mogą lepiej zarządzać złożonymi procesami i skupiać się na swojej podstawowej działalności.

    Porozmawiaj z ekspertem »