• Usługi hostingowe

  • Firma Epicor® zdaje sobie sprawę, że sukces uzależniony jest od swobody i możliwości skoncentrowania się na działaniach o znaczeniu strategicznym. W związku z tym oferta globalnych usług firmy Epicor została stworzona tak, aby zapewnić naszym klientom rozbudowane, pojedyncze źródło rozwiązań i jeden punkt kontaktu.Poniżej został opisany zestaw usług uzupełniających i dostępnych globalnie, dzięki którym nasze zespoły mogą zająć się zarządzaniem, optymalizacją i przekształceniem całej inwestycji informatycznej — pomagając w osiągnięciu znacznego wzrostu wydajności poprzez niedrogie zapewnienie realnych korzyści. Dzięki temu klient może skupić się na pracy nad osiągnięciem sukcesu przez przedsiębiorstwo.

    Usługi hostingowe to pierwszy krok w kierunku kompletnego zarządzania środowiskiem informatycznym o znaczeniu strategicznym, tak aby klient mógł się skupić na rozwijaniu przedsiębiorstwa.Dla wielu klientów firmy Epicor wydajność, dostępność i koszty infrastruktury informatycznej są tak samo ważne jak aplikacje biznesowe obsługiwane przez tę infrastrukturę. Często jednak czynniki te hamują rozwój przedsiębiorstwa, podczas gdy powinny go stymulować.Przy wsparciu firmy Savvis, światowego lidera oferującego szeroki zakres usług hostingu stron internetowych i opcji kolokacji za pośrednictwem centrów przetwarzania danych działających w trybie ciągłym (24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku), firma Epicor może zaoferować wydajne i efektywne rozwiązanie hostingowe, łączące w sobie oprogramowanie, infrastrukturę i usługi.Od pojedynczych, wydzielonych serwerów po zespoły serwerów, informatycy Epicor specjalizujący się w usługach hostingowych zajmują się tworzeniem kopii zapasowych danych i odtwarzaniem danych po awarii, zapewniając ciągłość i całkowite bezpieczeństwo przedsiębiorstwa oraz nieprzerwany dostęp do aplikacji biznesowych i infrastruktury.

  • Rozwiązania oferowane przez Epicor zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach globalnych przedsiębiorstw zorientowanych na dążenie do doskonałości. Klienci mogą lepiej zarządzać złożonymi procesami i skupiać się na swojej podstawowej działalności.

    Porozmawiaj z ekspertem »