• Wsparcie Epicor

  • Naszymi klientami są nie tylko nasze oprogramowanie, ale także o nasze doświadczenie we wspieraniu tych rozwiązań na całym świecie. Epicor® stoi za wszystkich swoich produktów na całym świecie organizacja wspierająca klasy, w stanie obsłużyć naszych globalnych klientów.

    Wsparcie Epicor jest na całym świecie we współpracy z ponad 350 osób w 14 ośrodkach wsparcia znajduje się na całym świecie. Oferujemy naszym klientom najlepsze wsparcie techniczne i aplikacji dostępnych obecnie przez pracowników, którzy są ekspertami w naszej aplikacji, technologii i przemysłu, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wsparcia i technologii.

    Klienci Epicor mieć również dostęp do internetowego centrum obsługi klienta, EPICWeb. EPICWeb stanowi 24x7 dostępu do informacji, zasobów i usług, w tym informacji o koncie klienta. Nasze bazy wiedzy, dokumentacji produktów i pliki do pobrania, forum internetowe i społeczności, oraz inne przydatne informacje.

  • Rozwiązania oferowane przez Epicor zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach globalnych przedsiębiorstw zorientowanych na dążenie do doskonałości. Klienci mogą lepiej zarządzać złożonymi procesami i skupiać się na swojej podstawowej działalności.

    Porozmawiaj z ekspertem »