• Globalne usługi dotyczące oprogramowania dla firm

  Dokładamy wszelkich starań, aby nasze relacje partnerskie z klientami było udane i długoterminowe. W ramach jednolitej, dostępnej całodobowo globalnej infrastruktury świadczymy znakomite usługi pomocy technicznej na rzecz ponad 20 tys. klientów w przeszło 150 krajach. Nasze centra pomocy technicznej mieszczą się w każdym z naszych głównych regionów działalności. Wraz z centrami programistycznymi w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Meksyku, Rosji, Malezji i Australii tworzą one sieć, która zapewnia, że nasi klienci otrzymują najwyższej jakości produkty oraz usługi dotyczące oprogramowania dla firm. Sprawdź ofertę firmy Epicor® w zakresie usług doradztwa, szkoleń, outsourcingu i pomocy technicznej.

  Globalny serwis i pomoc techniczna do systemów ERP, lokalna wiedza specjalistyczna

  Nasi specjaliści zapewniają klientom najlepszą możliwą pomoc techniczną w zakresie naszych aplikacji, technologii i funkcji branżowych. Aby oferować tę pomoc całodobowo, jesteśmy obecni na całym świecie; nasze centra pomocy znajdują się w każdym dużym obszarze naszej działalności — w Ameryce Północnej i Południowej, Europie oraz Azji i Pacyfiku. Nasz zespół ds. pomocy technicznej składa się w pełni z naszych wykwalifikowanych pracowników mających co najmniej sześcioletnie doświadczenie.

  Oferujemy platformę opartą na architekturze zorientowanej na usługi (SOA). Nasze rozwiązania w zakresie outsourcingu procesów biznesowych umożliwiają firmom skupianie się na podstawowej działalności, a nasze oprogramowanie pomaga im w zarządzaniu wewnętrznymi procesami biznesowymi.

 • Rozwiązania oferowane przez Epicor zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach globalnych przedsiębiorstw zorientowanych na dążenie do doskonałości. Klienci mogą lepiej zarządzać złożonymi procesami i skupiać się na swojej podstawowej działalności.

  Porozmawiaj z ekspertem »