• Usługi finansowe

 • Zmieniające się warunki legislacyjne, coraz bogatsza oferta produktów i usług oraz zażarta konkurencja sprawia, że usługi finansowe to obecnie jedna z najbardziej dynamicznych branż. Teraz jeszcze bardziej niż kiedykolwiek zdolność do zarządzania wzrostem, kontrolowania kosztów i szybkiego reagowania na zmiany jest bezpośrednio powiązana z elastycznością i skalowalnością systemów korporacyjnych. Podstawowe znaczenie ma zarządzanie szybkim wzrostem, ponieważ powiększenie się przychodów w branży usług finansowych może spowodować znaczny wzrost ilości danych biznesowych. Integracja z innymi systemami jest kluczowa dla osiągnięcia płynności operacji i dostępności informacji „na wyciągnięcie dłoni”. Firma Epicor® pomogła wielu firmom zajmującym się pożyczkami, bankowością, inwestycjami, ubezpieczeniami, usługami brokerskimi, prawami własności do gruntów i innymi usługami finansowymi stawić czoła wyzwaniom współczesnego, dynamicznego i konkurencyjnego środowiska.

  Pakiet Epicor for Financial Services obsługuje następujące kluczowe procesy:

  • kontakt z klientami,
  • rozliczanie i usprawnianie operacji finansowych,
  • zarządzanie integracją danych z systemów obsługi klienta, zaplecza i pośrednich,
  • wydajne budżetowanie, zaopatrzenie i zarządzanie kosztami,
  • analizowanie i wgląd w wydajność przedsiębiorstwa.

  Procesy te przedstawiają rozwiązanie oparte na zamkniętej pętli, które zapewnia maksymalną wydajność i komunikację w ramach korporacji. Firma Epicor rozumie działanie tych procesów, a zdolność ich zautomatyzowania i optymalizacji dla średnich firm i dużych instytucji finansowych sprawia, że jesteśmy liderem wśród dostawców rozwiązań zapewniających wydajność przedsiębiorstw z branży usług finansowych.

  Konsolidacja branży, coraz bardziej rygorystyczne przepisy, zdeterminowana konkurencja oraz rosnące wymagania klientów to zarówno wyzwania, jak i możliwości biznesowe dla naszych klientów. Skupienie się na obniżaniu kosztów, wydajności sprzedaży, wyróżnianiu produktu i usługi na tle konkurencji oraz działanie na rzecz klienta może doprowadzić do zwiększenia udziału w portfelu klientów, ale wyłącznie przy wsparciu elastycznego oprogramowania, które dostosowuje się do różnych potrzeb.

  Dzięki wielokrotnie nagradzanym i skutecznym aplikacjom biznesowym pakiet Epicor for Financial Services to jedyne rozwiązanie oferujące funkcje korporacyjne przy całkowitym koszcie posiadania osiągalnym już dla średnich przedsiębiorstw. To połączenie prostej obsługi, całkowitej elastyczności i doskonałej wydajności działania.

 • Rozwiązania oferowane przez Epicor zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach globalnych przedsiębiorstw zorientowanych na dążenie do doskonałości. Klienci mogą lepiej zarządzać złożonymi procesami i skupiać się na swojej podstawowej działalności.

  Porozmawiaj z ekspertem »