• Edukacja i sektor publiczny

 • Organizacje działające w sektorze publicznym są bacznie obserwowane przez opinię publiczną i ponoszą przed nią odpowiedzialność. Ich największym wyzwaniem jest świadczenie usług dla bardzo różnych klientów, obniżenie strat finansowych i unikanie rozbudowy paraliżującej biurokracji.

  Pakiet Epicor® for Government and Education to solidna podstawa, na której organizacje sektora publicznego mogą budować trwałe i wydajne procesy budżetowania, księgowania, wydatków i raportowania. Bardzo rozbudowana księga główna i równie rozbudowane księgi pomocnicze stanowią trzon tego rozwiązania. Poza nim dostępne są dodatkowe moduły usprawniające takie procesy, jak alokacja, zakupy, budżetowanie, przepływ pracy i zarządzanie dokumentacją.

  Równie ważnym czynnikiem dla organizacji sektora publicznego jest początkowy koszt systemów informatycznych i koszty ich eksploatacji. Rozwiązania firmy Epicor oferują wysoki poziom elastyczności i automatyzacji przy niższych kosztach wdrożenia i eksploatacji w porównaniu do innych rozwiązań.

  Rządy państw i mniejsze agencje rządowe muszą stawić czoła specyficznym wyzwaniom związanym z zarządzaniem finansami, od nacisków politycznych, poprzez ograniczenia związane z przepisami prawnymi, aż do różnorodnych wymagań charakterystycznych dla poszczególnych agencji. Firma Epicor oferuje narzędzia zapewniające elastyczność w zarządzaniu na poziomie agencji i rządu, przy jednoczesnym zachowaniu rygorystycznej kontroli nad budżetem i kosztami.

  Instytucje edukacyjne muszą również znaleźć sposób, aby zaspokajać potrzeby uczniów i pracowników, zachowując równowagę pomiędzy rygorystyczną kontrolą, a atmosferą kreatywności, naukowych odkryć i innowacyjności. Rozwiązanie Epicor for Government and Education oferuje proste i łatwe do sprawdzenia narzędzia kontroli oraz środowisko współpracy obsługujące reformy edukacyjne i przełomowe odkrycia naukowe.

  Do zarządzania wydatkami Epicor proponuje wyjątkowe rozwiązanie, które śledzi zobowiązania pochodzące z wielu źródeł w ramach zatwierdzonych budżetów. Przedstawia ono realny obraz wydatków na rzecz zaopatrzeniowców i osób zatwierdzających budżety podczas podejmowania decyzji o zakupach. Taki poziom przejrzystości i bezpośrednich zależności jest kluczem do realizacji budżetu.

  Od agencji w Tanzanii, aż po miasto Saskatoon w Kanadzie, od szkół podstawowych po wyższe uczelnie, pakiet Epicor for Government and Education spełnia swoje zadanie, zapewniając wydajne zarządzanie. Dzięki temu fundusze można skierować tam, gdzie są najbardziej potrzebne.

 • Rozwiązania oferowane przez Epicor zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach globalnych przedsiębiorstw zorientowanych na dążenie do doskonałości. Klienci mogą lepiej zarządzać złożonymi procesami i skupiać się na swojej podstawowej działalności.

  Porozmawiaj z ekspertem »