• Sport i rozrywka

 • Firmy działające w branży sportowej i rozrywkowej muszą stawiać czoła coraz silniejszej konkurencji, polującej na uwagę i portfele klientów. Wraz z rozwojem technologii pojawiają się nowe, alternatywne źródła rozrywki. Jednocześnie nowe narzędzia oferują nowe możliwości przekazu „produktów” sportowych i rozrywkowych klientom.

  Osiągnięcie przychodu wymaga bardzo dużego zaangażowania i kreatywności, dlatego firmy działające w branży sportowej i rozrywkowej potrzebują niezawodnych systemów zaplecza, zapewniających najwyższą wydajność i możliwość usprawnienia operacji, przy jednoczesnej kontroli kosztów.

  Rozwiązanie Epicor® for Hospitality and Entertainment spełnia oczekiwania wielu najlepszych firm sportowych i klubów rozrywkowych na całym świecie. Najważniejszym elementem rozwiązania jest bardzo rozbudowana księga główna i równie rozbudowane księgi pomocnicze. Poza księgami rozwiązanie zawiera również dodatkowe moduły pozwalające usprawnić takie procesy, jak alokacja, zakupy, budżetowanie, przepływy pracy i zarządzanie dokumentacją.

  Budżetowanie to bardzo ważny proces, który wymaga współpracy pomiędzy pracownikami odpowiedzialnymi za koszty i przychody przedsiębiorstwa. Funkcje budżetowania w pakiecie Epicor for Hospitality and Entertainment nie tylko umożliwiają współpracę w procesie budżetowania, ale również znacznie go przyspieszają i pozwalają na bieżąco monitorować wydajność i aktualizować prognozy wraz ze zmieniającymi się warunkami.

  Pakiet Epicor for Hospitality and Entertainment, zawierający nagradzane, zintegrowane aplikacje, to rozbudowany i elastyczny system do zastosowań biznesowych, który pozwala firmom szybko reagować, usprawniać operacje i maksymalizować zwrot z inwestycji. Dzięki temu można poświęcić więcej czasu i pieniędzy na to, aby zadowolić klientów i sprawić, żeby chcieli ponownie skorzystać z usług firmy.

 • Rozwiązania oferowane przez Epicor zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach globalnych przedsiębiorstw zorientowanych na dążenie do doskonałości. Klienci mogą lepiej zarządzać złożonymi procesami i skupiać się na swojej podstawowej działalności.

  Porozmawiaj z ekspertem »