• Handel detaliczny

  • Obecnie globalny rynek detaliczny sprawia, że przedsiębiorstwa poszukują rozwiązań pozwalających udoskonalić proces zakupu oraz uzyskać przewagę nad konkurencją. Niezależnie od tego, czy firma sprzedaje towary do zastosowań specjalnych czy ogólnych, przezwyciężenie problemów związanych z zarządzaniem wieloma kanałami sprzedaży, udoskonaleniem procesu zakupu, pozyskaniem odpowiedniego asortymentu towarów oraz integracją systemów korporacyjnych może być trudnym zadaniem, zwłaszcza, jeśli głównym celem jest zwiększenie rentowności przedsiębiorstwa. Do tego niezbędny jest system, który pomoże integrować operacje wewnątrz przedsiębiorstwa i zapewni narzędzia wspomagające rozwój firmy. Systemem tym jest Epicor® for Retail.

    Pakiet Epicor for Retail składa się ze zintegrowanego zestawu rozwiązań do sprzedaży detalicznej, który pozwala zarządzać wieloma kanałami sprzedaży w globalnej korporacji, pozwalając na zachowanie odpowiedniej wydajności i rentowności oraz zapewniając bezproblemowy proces zakupu. Firma Epicor pomogła już wielu przedsiębiorstwom detalicznym wdrożyć kompletne rozwiązania integrujące kanały sprzedaży, zarządzanie zamówieniami, stany magazynowe i inne operacje. Dzięki temu odpowiednie informacje dostępne są w odpowiednim czasie.

    Wśród naszych klientów znajduje się wiele czołowych firm zajmujących się sprzedażą towarów do zastosowań specjalnych i ogólnych, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i za granicą. Wśród nich można wymienić American Eagle Outfitters, Ann Taylor, bebe, Hudson News, Nautica, Stage Stores, TransWorld Entertainment oraz Yankee Candle Company — a to tylko kilka przykładów.

    Więcej informacji na temat pakietu Epicor for Retail

  • Rozwiązania oferowane przez Epicor zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach globalnych przedsiębiorstw zorientowanych na dążenie do doskonałości. Klienci mogą lepiej zarządzać złożonymi procesami i skupiać się na swojej podstawowej działalności.

    Porozmawiaj z ekspertem »