• Hotelarstwo i rozrywka

  • Kierownicy pracujący w hotelach lub restauracjach wiedzą, że strategia oparta na nowoczesnej technologii jest kluczem do sukcesu i utrzymania przewagi nad konkurencją, która każdego dnia wprowadza coraz bardziej zaawansowane nowinki techniczne. Silna gospodarka napędziła rozwój, konsolidację i niesamowity wzrost przedsiębiorstw. Jest to również źródło nowych wyzwań związanych z rekrutacją wykwalifikowanych pracowników, zarządzaniem kosztami operacyjnymi i spełnianiem oczekiwań rozsądniejszych klientów, którzy chcą otrzymać więcej, płacąc mniej.

    Do tego niezbędny jest system, który pomoże usprawnić operacje pomiędzy wieloma jednostkami przedsiębiorstwa i zapewni narzędzia wspomagające rozwój firmy. Systemem tym jest Epicor® for Hospitality and Entertainment.

    Oprogramowanie Epicor for Hospitality and Entertainment zawiera pakiet zintegrowanych aplikacji biznesowych firmy Epicor, które zostały stworzone z myślą o specyfice tej wyjątkowej branży. Rozwiązania firmy Epicor pomogły wielu przedsiębiorstwom z branży hotelarskiej i rozrywkowej odnieść sukces. Dzięki tym narzędziom uzyskały one przewagę nad konkurencją i osiągnęły założone cele biznesowe. Pakiet Epicor for Hospitality and Entertainment oferuje narzędzia niezbędne do zarządzania rozwojem przedsiębiorstwa, usprawniania operacji oraz zwiększania rentowności.

    Warto wykorzystać możliwości oferowane przez współczesne środowisko biznesowe. Pakiet Epicor for Hospitality and Entertainment może zintegrować punkt obsługi klienta, zaplecze przedsiębiorstwa oraz systemy biznesowe, dzięki czemu uwolniony zostanie pełen potencjał rozwiązań wykorzystywanych przez firmę i jej klientów.

  • Rozwiązania oferowane przez Epicor zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach globalnych przedsiębiorstw zorientowanych na dążenie do doskonałości. Klienci mogą lepiej zarządzać złożonymi procesami i skupiać się na swojej podstawowej działalności.

    Porozmawiaj z ekspertem »