Go Search

Opisy wdrożeń

Aby powrócić do pełnej listy po filtracji, wybierz przycisk "Reset".

Success Story Title
SKF Automotive Bearings Co. Ltd.
SKF Automotive Bearings Co. Ltd. - building an ERP system to support growth in the Chinese automotive market
Kiilto Family Oy
Multi-national company Kiilto combines Epicor ERP and iScala to streamline business processes
Tata Global Beverages Polska

"iScala has enabled us to carefully track, analyse, and strategically predict customer buying habits. As a result, we’ve been able to stay in front of the competition through promotions and tactics that strategically leverage the shelf and sales value of our quality, world-renown brands."

Robert Hipp, IT manager  

Frigotehnica
Epicor pomaga wiodącemu rumuńskiemu producentowi poprawić wydajność obsługi klientów i dostawców
RADOX
Epicor pomaga rumuńskiemu dystrybutorowi HVAC w zmniejszeniu stresu i poprawie zdolności do reagowania.
Vectrix
"Wdrożenie w firmie Vectrix od początku zapowiadało się bardzo interesująco. Osoby decyzyjne po stronie naszego klienta zakreśliły szeroką wizję użytkowania systemu ERP. Po raz pierwszy miałem okazję obserwować tak kompleksowe i interesujące podejście do zagadnienia ostatecznego kształtu systemu i jego pracy."

Piotr Krzystoporski, Project Manager | Epicor Software Corporation
Energizer Thailand Ltd

"The Thai market with its different pricing policies on raw material and supplies made things very difficult and complicated for the system configuration. However, we did not face this with Epicor iScala as the solution aided us in enhancing our sales performance."

Ms. Kongked Hadpinkajornjaru, Senior System Analyst | Energizer Thailand Ltd.

Heckmann Corporation
"Pracownicy księgowości zostali odciążeni, co pozwoliło im na efektywniejszą pracę. Zawsze koncentrujemy się na robieniu więcej za mniej, ale musimy mieć pewność, że nasi pracownicy mają ku temu odpowiednie narzędzia. To narzędzie rzeczywiście nam pomaga. Można mówić wiele na temat wydajności, ale właściwy człowiek bez właściwego narzędzia jest tak samo bezużyteczny jak właściwe narzędzie bez właściwego człowieka. Natomiast jeśli idą w parze, mogą zrobić wszystko."

Chris Bryda, Business Project Manager | Heckmann Corporation
Dendro Poland
"O wyborze ERP firmy Epicor zdecydowała funkcjonalność i skalowalność systemu pozwalająca nadążyć za rozwojem Dendro Poland. Duże znaczenie miała także uzyskana po wdrożeniu centralizacja danych, a także możliwość zdalnej pracy z jednej centralnej instalacji pozwalającej na koordynowanie wszystkich procesów na zewnątrz".

Jakub Piekarz, Kierownik Projektu | Dendro Poland
Mlyny Szczepanki
"Decydując się na wdrożenie nowego systemu zależało nam na jego elastycznej budowie. Ze względu na obecność wielu mniejszych podmiotów i podobny profil ich działalności, poszukiwaliśmy rozwiązania, które pozwoliłoby na opracowanie jednego panelu zarządzającego".

Robert Nowacki, Kierownik Działu IT | Młyny Szczepanki
small-menu-callout.png
 
small-logo.png