• Partner technologiczny: Progress

  • Firma Progress Software Corporation to globalny producent oprogramowania do tworzenia, wdrażania i integrowania aplikacji biznesowych oraz zarządzania nimi. Naszym celem jest maksymalne wykorzystanie potencjału technologii informatycznych przy jednoczesnym zminimalizowaniu ich stopnia złożoności i całkowitego kosztu posiadania.

    Firmy Progress i Epicor współpracują od wielu lat. Obecnie tysiące klientów firmy Epicor wdraża aplikacje oparte na technologiach firmy Progress. Przez pięć kolejnych lat firma Progress wyróżniała firmę Epicor licznymi nagrodami, m.in. tytułem Partner roku w 2002, 2003 i 2004 roku, Najszybciej rozwijający się partner w 2005 roku oraz nagrodą Progress Visionary Award w 2006 roku. Firma Progress przyznaje nagrody partnerom w oparciu o zaangażowanie w inicjatywy rynkowe przynoszące wiele korzyści, potwierdzone sukcesy rynkowe oraz zdolność wychodzenia naprzeciw potrzebom rynkowym przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii firmy Progress.

    Więcej informacji na temat oprogramowania firmy Progress można znaleźć na stronie www.progress.com.

  • Rozwiązania oferowane przez Epicor zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach globalnych przedsiębiorstw zorientowanych na dążenie do doskonałości. Klienci mogą lepiej zarządzać złożonymi procesami i skupiać się na swojej podstawowej działalności.

    Porozmawiaj z ekspertem »