• Partner technologiczny: Intermec

  • Intermec Technologies Corp. to lider wśród dostawców rozwiązań do zarządzania globalnym łańcuchem dostaw oraz firm zajmujących się programowaniem, produkcją i integracją narzędzi do przewodowego i bezprzewodowego automatycznego zbierania danych, technologii Intellitag® RFID (identyfikacja oparta na częstotliwości radiowej) i mobilnych systemów przetwarzania danych. Produkty i usługi firmy wykorzystywane są przez klientów w wielu branżach w celu zwiększenia produktywności, jakości i realizacji operacji biznesowych, od zarządzania łańcuchem dostaw i zarządzania zasobami przedsiębiorstwa do sprzedaży i usług w terenie.

    Firma Epicor jest partnerem programu Intermec Honors Partner Program. Program ten został stworzony w celu uhonorowania i nagrodzenia partnerów oferujących wyjątkowe rozwiązania i możliwości integracji oraz stymulujących popyt na obsługiwanych rynkach.

    Więcej informacji na temat firmy Intermec można znaleźć na stronie http://www.intermec.com/.

  • Rozwiązania oferowane przez Epicor zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach globalnych przedsiębiorstw zorientowanych na dążenie do doskonałości. Klienci mogą lepiej zarządzać złożonymi procesami i skupiać się na swojej podstawowej działalności.

    Porozmawiaj z ekspertem »