• Program Partnerski

  Współpraca z firmą Epicor® w roli partnera oznacza podpisanie umowy korzystnej dla obu stron, która zakłada aktywny rozwój rynku rozwiązań Epicor oraz działania mające na celu szybkie i tanie wdrożenie tych rozwiązań. Zgodnie ze strategią firmy Epicor wszystkie nasze działania skupione są na kliencie.

  Program dla partnerów handlowych Epicor

  Firma Epicor zapewnia solidne podstawy partnerom handlowym, którym zależy na dążeniu do doskonałości i zapewnieniu zadowolenia klientów. Program rozwoju dla partnerów Epicor to rozbudowany program wsparcia sprzedaży, marketingu i obsługi klienta, który oferuje naszym partnerom handlowym nieograniczone możliwości rozwoju poprzez sprzedaż uznanych produktów oraz szkolenia i wsparcie na bardzo konkurencyjnym i dynamicznym rynku. Jeszcze dziś poznaj szczegóły dotyczące Programu dla partnerów handlowych Epicor.


  Program dla partnerów strategicznych Epicor

  Firma Epicor podpisuje selektywnie umowy o współpracy strategicznej z przedsiębiorstwami, które dążą do utrzymania czołowej pozycji na swoim rynku oraz umożliwiają firmie Epicor rozszerzenie oferty poprzez bardziej rozbudowane, najlepsze na rynku rozwiązania biznesowe. Partnerzy strategiczni to firmy oferujące rozwiązania oparte na technologii, usługi strategiczne i najlepsze rozwiązania (best-of-breed). Pierwszym krokiem do podpisania umowy o współpracy strategicznej jest wypełnienie tego formularzai odesłanie go na adres alliances@epicor.com. Na tej stronie można też znaleźć więcej informacji na temat współpracy strategicznej z firmą Epicor.

 • Rozwiązania oferowane przez Epicor zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach globalnych przedsiębiorstw zorientowanych na dążenie do doskonałości. Klienci mogą lepiej zarządzać złożonymi procesami i skupiać się na swojej podstawowej działalności.

  Porozmawiaj z ekspertem »