• Partnerzy strategiczni

 • Firma Epicor nawiązuje współpracę strategiczną z firmami, które mają podobną wizję oferowania kompletnego oprogramowania firmom średniej wielkości i umożliwiają użytkownikom uzyskanie i utrzymanie przewagi konkurencyjnej na rynku. Partnerzy strategiczni firmy Epicor oferują najlepsze w branży rozwiązania oraz zdają sobie sprawę z wartości, jaką niesie ze sobą połączenie silnych punktów i doświadczenia obu przedsiębiorstw. Dzięki pomyślnej współpracy strategicznej można odnieść znaczne korzyści. Więcej informacji na temat produktów firmy Epicor i kierunków działania można znaleźć na stronach z informacjami o branżach, produktach i rozwiązaniach dostępnych w tym serwisie. Aby wyrazić chęć współpracy z firmą Epicor, prosimy wypełnić ten formularz.

  Firma Epicor nawiązuje strategiczną współpracę z różnymi firmami, aby rozszerzyć ofertę produktów skierowaną do swoich klientów.

  Partnerzy oferujący rozwiązania

  Firma Epicor nawiązała współpracę z niezależnymi producentami oprogramowania (ISV), którzy oferują najlepsze rozwiązania (best-of-breed) za pośrednictwem tradycyjnych modeli produktowych („on-premise”) i/lub modeli oprogramowania jako usług („SaaS”). Rozwiązania te uzupełniają oprogramowanie Epicor i współpracują z nim, tworząc najlepsze na rynku narzędzia zaspokajające potrzeby różnych rynków i rozwiązujące strategiczne problemy biznesowe w firmach z różnych branż.

  Partnerzy oferujący usługi doradcze

  Firma Epicor zdaje sobie sprawę z korzyści, jakie mogą zaoferować przedsiębiorstwa świadczące usługi informatyczne. Dzięki nim może rozszerzyć swoją ofertę skierowaną do klientów. Firma Epicor nawiązała współpracę z różnymi przedsiębiorstwami zajmującymi się doradztwem na rynku krajowym i międzynarodowym oraz oferującymi firmom średniej wielkości wyjątkowe usługi oceny stanu infrastruktury informatycznej i wdrożenia systemów. Epicor współpracuje również z dostawcami usług zarządzanych, pozwalających monitorować systemy, wspomagać administrowanie bazami danych i udostępniać aplikacje na zasadzie hostingu. Partnerzy oferujący usługi doradcze przynoszą dodatkowe korzyści klientom firmy Epicor dzięki rozszerzonej ofercie usług pozwalających na bardziej efektywne wykorzystanie infrastruktury informatycznej.

  Partnerzy technologiczni

  Firma Epicor może się pochwalić długoletnim doświadczeniem w tworzeniu aplikacji. Do tego osiągnięcia przyczyniła się strategiczna współpraca z wybranymi spośród najlepszych na rynku firm oferujących platformy i sprzęt informatyczny. Dzięki niej firma Epicor nadal oferuje klientom nowatorskie technologie zwiększające wydajność klientów, przyspieszające zwrot z inwestycji i efektywnie obniżające całkowity koszt posiadania infrastruktury informatycznej.

  Aktualnie naszymi partnerami oferującymi technologie są następujące firmy:

  W przypadku pytań dotyczących współpracy z firmą Epicor prosimy wysłać wiadomość e-mail na adres alliances@epicor.com.

 • Rozwiązania oferowane przez Epicor zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach globalnych przedsiębiorstw zorientowanych na dążenie do doskonałości. Klienci mogą lepiej zarządzać złożonymi procesami i skupiać się na swojej podstawowej działalności.

  Porozmawiaj z ekspertem »