• Przemysł lotniczy i zbrojeniowy

 • Efektywna obsługa klientów z branży motoryzacyjnej oraz przystosowanie się do ich rosnących oczekiwań wymaga elastycznej infrastruktury informatycznej. Firma Epicor® od 30 lat dostarcza rozwiązania dla 9000 przedsiębiorstw średniej wielkości, dlatego wiemy, że potrzebują oni oprogramowania, które można w prosty sposób wdrożyć, obsługiwać i integrować z innymi systemami. Dobrym rozwiązaniem jest oprogramowanie do zarządzania produkcją, zbudowane od podstaw z wykorzystaniem prawdziwej architektury zorientowanej na usługi (SOA), połączonej z interfejsem użytkownika Microsoft® .NET.

  Epicor for Automotive to rozwiązanie do globalnego zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP), stworzone z myślą o organizacjach wytwarzających i dostarczających produkty i usługi dla przemysłu motoryzacyjnego. Narzędzie to wykracza daleko poza tradycyjne systemy ERP i umożliwia zarządzanie finansami, produktami, kontaktami z klientem (CRM), łańcuchem dostaw (SCM) itp. Dzięki architekturze zorientowanej na usługi wszystkie te funkcje są dostępne jako bezpieczne usługi internetowe, ułatwiające integrację z aplikacjami Microsoft Office i globalnym łańcuchem dostaw. Narzędzia używane do integracji są składnikami Piramidy Produktywności Epicora.

  Rozwiązania zaspokajające potrzeby biznesowe

  • Obsługa rozliczania materiałów wydanych do produkcji poprzez zarządzanie popytem i kontraktami zakupu, co pozwala na śledzenie łącznej liczby (Cumulative Numbers — CUM) materiałów
  • Gotowe przepływy pracy EDI i formaty raportów umożliwiające elektroniczne przesyłanie wiadomości o materiałach wydanych do produkcji oraz informacje w standardzie ASN do i od klienta
  • Skrócenie czasu realizacji zamówień i zmniejszenie ilości odpadów poprzez wdrożenie strategii produkcji odchudzonej (LEAN)
  • Obsługa etykiet zgodnych ze standardem AIAG, rozbudowane narzędzia do zarządzania cyklem eksploatacji produktu (PLM) umożliwiające zarządzanie danymi i dokumentacją produktów oraz zaawansowane narzędzia do zarządzania jakością zgodne z normą TS 16949 pozwalające na określenie poziomu PPM (liczba wyrobów wadliwych na milion), zaawansowane planowanie jakości produktu (APQP) oraz zatwierdzanie części do produkcji (PPAP)
  • Wyjątkowe funkcje zarządzania projektami
  • Pełna przejrzystość procesów biznesowych dzięki rozbudowanemu i kompletnemu rozwiązaniu zawierającemu wbudowane konsole

  Epicor dla branży motoryzacyjnej to rozbudowany system do zastosowań biznesowych, zawierający wielokrotnie nagradzane, zintegrowane aplikacje. Zapewni on elastyczność i skalowalność niezbędną do zwiększenia rentowności przedsiębiorstwa poprzez optymalne wykorzystanie najważniejszych zasobów.

 • Rozwiązania oferowane przez Epicor zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach globalnych przedsiębiorstw zorientowanych na dążenie do doskonałości. Klienci mogą lepiej zarządzać złożonymi procesami i skupiać się na swojej podstawowej działalności.

  Porozmawiaj z ekspertem »