• Przemysł dóbr konsumpcyjnych (FMCG)

 • Przemysł dóbr konsumpcyjnych obejmuje wiele tradycyjnych typów przedsiębiorstw, które oferują produkty detalistom w ilości odpowiedniej dla klientów końcowych. Bez względu na to, czy przedsiębiorstwo produkuje artykuły pakowane (również łatwo psujące się produkty), czy trwałe dobra konsumpcyjne (artykuły AGD, elektronikę, sprzęt sportowy, itp.), czas to pieniądz, a tendencja do szybkiego obrotu towarami nie pozwala na to, aby produkty okupowały półki sklepowe przez dłuższy czas.

  Pakiet Epicor® for Consumer Goods wykracza daleko poza tradycyjne systemy globalnego zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP) i oferuje narzędzia do zarządzania finansami, produktami, kontaktami z klientem (CRM), łańcuchem dostaw (SCM) itp. Pakiet Epicor for Consumer Goods to większa wydajność, elastyczność i ogólna przejrzystość procesów biznesowych, która umożliwia skuteczniejsze zarządzanie przedsiębiorstwem.

  Rozwiązania zaspokajające potrzeby biznesowe

  • Użycie wbudowanych narzędzi do prognozowania
  • Usprawnienie zarządzania transportem poprzez obsługę międzynarodowych miejsc pochodzenia, spedytorów i dokumentacji
  • Elastyczne opcje ustalania cen i rabatów oraz integracja z zewnętrznym mechanizmem ustalania cen
  • Bardziej efektywne zarządzanie zapasami i powierzchnią magazynową dzięki wykorzystaniu kodów kreskowych
  • Zintegrowane funkcje zarządzania czasem realizacji zamówień i sprawdzania dostępności produktów

  Niezależnie od tego, czy przedsiębiorstwo działa lokalnie, regionalnie czy globalnie, pakiet Epicor for Consumer Goods zapewnia elastyczność i skalowalność niezbędną do zwiększenia rentowności przedsiębiorstwa poprzez optymalne wykorzystanie najważniejszych zasobów.

 • Rozwiązania oferowane przez Epicor zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach globalnych przedsiębiorstw zorientowanych na dążenie do doskonałości. Klienci mogą lepiej zarządzać złożonymi procesami i skupiać się na swojej podstawowej działalności.

  Porozmawiaj z ekspertem »