Go Search
 • Grupy użytkowników Epicor

 • Firma Epicor® oferuje możliwość uzupełnienia wiedzy i podzielenia się doświadczeniami z innymi klientami. W tym celu utworzono formalną grupę użytkowników oraz regionalne i międzynarodowe grupy z pionową strukturą organizacyjną, które organizują regularne spotkania. Grupy te umożliwiają zdobycie specjalistycznej wiedzy, wymianę doświadczeń pomiędzy użytkownikami oraz współpracę z firmą Epicor w otwartym środowisku. Poza tym dostępne są również specjalne grupy zainteresowań, skupiające użytkowników z określonych branż. Grupy użytkowników to pomost pomiędzy firmą Epicor a społecznością użytkowników, który ma ogromne znacznie strategiczne. Współpraca z grupami użytkowników jest niezbędna podczas planowania wprowadzenia na rynek nowych wersji produktów.

  Aby dołączyć do grupy użytkowników działającej w odpowiednim regionie, należy skontaktować się z lokalnym biurem firmy Epicor lub wysłać wiadomość e-mail na adres info@epicor.com.

  Europejska grupa użytkowników Epicor

  Grupa składa się z użytkowników oprogramowania Epicor Enterprise, Clientele, Scala oraz produktów powiązanych, którzy działają na terenie Europy, chociaż dołączyli do niej również użytkownicy z innych regionów.

 • Rozwiązania oferowane przez Epicor zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach globalnych przedsiębiorstw zorientowanych na dążenie do doskonałości. Klienci mogą lepiej zarządzać złożonymi procesami i skupiać się na swojej podstawowej działalności.

  Porozmawiaj z ekspertem »

small-menu-callout.png
 
small-logo.png