• Aktualizacja oprogramowania klienta

 • Dynamika biznesu nieustannie się zmienia. Innowacje, potrzeby klientów i konkurencyjny rynek sprawiają, że firmy muszą stale ewoluować, co oznacza dla nich nowe szanse rozwoju. Dzięki regularnym aktualizacjom oprogramowania przedsiębiorstwa mogą łatwiej radzić sobie z nowymi wyzwaniami i korzystać z nowych możliwości.

  Epicor stara się łączyć zaawansowane funkcje globalne z nowoczesnymi technologiami oraz eliminować złożone rozwiązania. Chcemy, by nasze oprogramowanie ułatwiało współpracę, było prostsze w obsłudze i bardziej elastyczne.

  Rozwiązania w zakresie aktualizacji — płynny i prężny rozwój

  Nowoczesne i łatwiejsze w adaptacji rozwiązania Epicor, możliwe są poprzez udostępnianie odpowiednich informacji, a przede wszystkim przez podejmowanie właściwych działań we właściwy sposób i we właściwym czasie.

  Eksperci z firmy Epicor oferują pomoc przy podejmowaniu dezycji o unowocześnieniu sprzętu oraz aktualizacji oprogramowania. Klienci mają do wyboru pełen zestaw usług, jak również doradztwo techniczne ad hoc, oraz, w przypadku samodzielnej aktualizacji, możliwość skorzystania z pomocy na etapie planowania projektu. Konsultanci Epicor służą pomocą podczas całego procesu aktualizacji, począwszy od koordynacji przygotowań aż po wsparcie w trakcie wdrożenia.

 • Rozwiązania oferowane przez Epicor zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach globalnych przedsiębiorstw zorientowanych na dążenie do doskonałości. Klienci mogą lepiej zarządzać złożonymi procesami i skupiać się na swojej podstawowej działalności.

  Porozmawiaj z ekspertem »