• Epicor Opinie Klientów

  System ERP firmy Epicor w Smayu

  Smay jest firmą o dużym potencjale twórczym, która z pasją tworzy nowoczesne produkty w branży wentylacyjnej. Poprzez stały rozwój poszerza i udoskonala ofertę w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Dzięki łączeniu talentu ludzi, produkty firmy Smay zawsze wyróżnia wysoka jakość, estetyka i niezawodność działania. Zadowolenie klienta jest jej najważniejszym priorytetem.

  System ERP firmy Epicor w SiroScanie

  SiroScan zajmuje się dystrybucją i marketingiem produktów kosmetycznych. Na rynku polskim firma kontynuuje wieloletnią historię dystrybucji kosmetyków selektywnych rozpoczętą 13 lat temu przez Intercosmetics, kontynuowaną następnie przez Cosmopolitan Cosmetics, a później przez Procter & Gamble Prestige Products. Od kwietnia 2009 roku firma działa jako SiroScan Sp.z o.o.

  Powstała w 1996 roku firma El-Cab zajmuje się produkcją obejmującą m.in. wiązki kablowe, tablice sterowania elektrycznego oraz inne komponenty dla przemysłu motoryzacyjnego, morskiego i kolejnictwa.

  El-Cab to nowoczesna polska firma, dynamiczna i otwarta na potrzeby klientów organizacja, która oferuje kompleksową obsługę od projektu wraz z opracowaniem dokumentacji po serwis posprzedażny. Dodatkowo firma realizuje również prace projektowe i wykonawcze z zakresu nietypowego wyposażenia elektrycznego i okablowania w pojazdach specjalnego przeznaczenia (np. autobus – mobilna stacja krwiodawstwa). El-Cab zajmuje się zarówno produkcją seryjną jak i prototypową.

  Zeelandia to firma z inicjatywą. Tworzy międzynarodowe przedsiębiorstwo pielęgnując tożsamość niezależnej firmy rodzinnej.

  Zeelandia Polska jest samodzielną firmą z własnym departamentem R&D, produkcją, rozbudowanym działem sprzedaży i doradztwa technologicznego. W Polsce powstaje większość oferowanych wyrobów dostosowanych do gustów i oczekiwań polskich konsumentów. Centrala firmy mieści się w Tarnowie Podgórnym k/ Poznania.

  Zobacz jak Kross z małej firmy dystrybucyjnej przeksztacił sie w największego producenta rowerów w Europie, wykorzystując funkcjonalność systemu, który rósł razem z firmą.

  Wdrożenie systemu firmy Epicor® odbywało się etapami - to typowe dla systemów klasy ERP. Nasi klienci zwykle rozpoczynają „przygodę” z ERP od modułów najważniejszych w ich sytuacji biznesowej. W firmie Kross były to: zarządzanie produkcją oraz logistyka (zakupy, magazyny, sprzedaż).

  Plum to polskie przedsiębiorstwo stworzone przez Pana Macieja Szumskiego. Firma powstała ponad 20 lat temu i dziś projektuje, produkuje i serwisuje najnowocześniejsze na świecie elektroniczne urządzenia pomiarowe dla gazownictwa, branży grzewczej i wodociągowej.

  W ciągu ostatnich lat popyt na produkty i usługi firmy wzrósł bardzo gwałtownie, zatrudnienie znaczenie przekroczyło 100 osób, zainwestowano w zwiększenie mocy produkcyjnych. Aby optymalizować produkcję, obniżać koszty własne i koncentrować się na najbardziej dochodowych zleceniach, firma zaczeła szukać systemu ERP, który miał zastąpić istniejące w firmie rozwiązanie. Po kilkumiesięcznym okresie analizy możliwości systemów i ofert dostawców, wybór padł na system firmy Epicor. W rok po wdrożeniu systemu przychody firmy wzrosły o ponad 40% a planowanie i rozliczanie produkcji pozwoliło na znacznie lepsze wykorzystanie zasobów.

  Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. znany polski producent osprzętu korzysta z systemu ERP firmy Epicor.

  Elda specjalizuje się w produkcji i dostawach kompletnych akcesoriów dla elektrycznych instalacji budynków (mieszkalnych i komercyjnych) o napięciu do 250 V. Firma istnieje na polskim rynku od 1957 roku i obecnie zatrudnia około 450 osób w działach produkcji, logistyki, technicznym, finansowym, jakości, badań i rozwoju oraz personalnym. Oferta firmy obejmuje 2.500 produktów w takich jak łączniki i gniazda, przedłużacze stałe i zwijane, gniazda przenośne, rozgałęźniki, wtyczki, przewody przyłączeniowe, łączniki do wbudowania, kanały i mini kanały.