• Portal klienta

  Portal klienta i partnera EpicWeb zapewnia doskonałe narzędzia dla wszystkich klientów i partnerów oraz dodatkowe zasoby dla klientów, którzy mają wykupioną usługe opieki serwisowej systemu. To centrum wsparcia i zasobów zapewnia dostęp do szczegółowej dokumentacji, szkoleń i czatów on-line związanych z większością produktów, natychmiastowych aktualizacji produktów i usług oraz przejrzystej i spójnej strategii wyszukiwania i selekcji niezbędnych informacji.

  Wsparcie i fora dyskusyjne

  Te sekcje umożliwiają wyszukanie najnowszych informacji o aktualnych produktach Epicor®. Obszar wsparcia zawiera system zarządzania poprawkami, rozszerzoną funkcję przeszukiwania bazy wiedzy, możliwość dostosowywania obsługi portalu EpicWeb do indywidualnych potrzeb, czaty na żywo, zarządzanie zleceniami zmiany oraz fora on-line na temat większości produktów Epicor.

  Zasoby

  Funkcja subskrypcji i alertów EpicAlerts sprawia, że za pomocą portalu EpicWeb można znaleźć informacje o nadchodzących imprezach, uzyskać dostęp do prezentacji na żądanie, wyświetlać informacje o najnowszych wersjach produktów i odwiedzić centrum aktualizacji i migracji. Biblioteka zasobów zapewnia dostęp do najnowszych aktualizacji, umożliwia wyszukanie sposobów na usprawnienie procesów w firmie i wykorzystanie najnowszych technologii i funkcji.

  Treści portalu EpicWeb aktualizowane są codziennie, w związku z czym klienci mają dostęp do zasobów prawie na bieżąco. Dzięki temu mogą maksymalnie wykorzystać rozwiązania Epicor.