Go Search
 • Wyniki naszych najnowszych globalnych badań wskazują, które systemy biznesowe są gotowe na to, co niesie przyszłość!

  ERP, Mobilność, Media Społecznościowe oraz Chmura- Najnowsze Wyniki Badań Ujawnione

 • Co działa a co zawodzi firmy w ich systemach biznesowych, oraz co jest na światowej liście życzeń?

  Nasze badania pokazują, iż użytkownicy systemów ERP są optymistycznie nastawieni do takich funkcjonalności ERP jak mobilność, sieci społecznościowe oraz wdrożenia w chmurze, wierząc, że oferują one nowe i ekscytujące możliwości dla lepszej responsywności organizacyjnej.

  Jak wypadają Twoje plany na wykorzystanie funkcjonalności mobilnych, społecznościowych oraz wdrożeń systemu ERP w chmurze na tle innych firm? Dowiedz się, kto prowadzi, a kto pozostaje w tyle w globalnej grze o wykorzystanie funkcjonalności mobilnych, społecznościowych oraz wdrożeń w chmurze systemów ERP, kraj po kraju, sektor po sektorze.

   

  Poniższa infografika ukazuje kluczowe zagadnienia publikacji. Zachęcamy również do pobrania ebooka, szerzej opisującego wyniki badań.

 • Rozwiązania oferowane przez Epicor zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach globalnych przedsiębiorstw zorientowanych na dążenie do doskonałości. Klienci mogą lepiej zarządzać złożonymi procesami i skupiać się na swojej podstawowej działalności.

  Porozmawiaj z ekspertem »

small-menu-callout.png
 
small-logo.png