• Kim jesteśmy?

  Epicor Software Corporation tworzy oprogramowanie dedykowane różnym gałęziom przemysłu, odpowiadające potrzebom firm produkcyjnych, dystrybucyjnych, handlowych i usługowych. Ponad 40-letnie doświadczenie w pracy ze specyficznymi procesami i wymaganiami operacyjnymi naszych klientów znajduje swoje odbicie w każdym rozwiązaniu.

  Obecnie ponad 20 000 klientów w 150 krajach na całym świecie polega na naszej wiedzy i rozwiązaniach służących zwiększeniu wydajności i rentowności.

  Produkty Epicor działają obecnie w skali globalnej, zapewniając firmom wymierne korzyści. Dzięki dogłębnemu zrozumieniu różnych dziedzin rozwiązania firmy Epicor stymulują wzrost, pozwalając skutecznie zarządzać złożonymi strukturami i umożliwiając zwiększenie wydajności. Wydajne rozwiązania pozwalają na uwolnienie zasobów, które przyczyniają się do rozwoju firmy. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

  1972

  Rok założenia

  20,000

  klientów

  0,8 

  miliardów USD przychodów

  3,900

  pracowników

  Stymulujemy rozwój firm naszych klientów jako czołowi dostawcy dostosowanych do branży programów i usług.


  Nasza misja | Epicor

  Nasze wartości

  Nasze podstawowe wartości odzwierciedlają nasze przekonania, kształtują nasze decyzje i napędzają nasze działania. To spoiwo, które łączy nasze oddziały na całym świecie. To inspiracja, dzięki której jesteśmy potężną siłą w branży i świetnym miejscem pracy. Nasze wartości można zobaczyć, usłyszeć i poczuć każdego dnia w naszej działalności, naszych zasadach, systemach i usługach, które świadczymy klientom.

  Współpraca

  Razem możemy więcej

  Doskonałość

  Zawsze dążymy do lepszych rezultatów

  Usługi

  Klient przede wszystkim

  Pasja

  Kochamy to, co robimy

  Innowacje

  Wymyślamy, tworzymy, dostarczamy

  Uczciwość

  Dotrzymujemy słowa

  Kariera w Epicor

  Twój rozwój to rozwój naszej firmy.
  Znajdź idealne miejsce pracy dla siebie.


  Nasi klienci

  Obecnie ponad 20 000 klientów w 150 krajach na całym świecie polega na naszej wiedzy i rozwiązaniach służących zwiększeniu wydajności i rentowności. Dowiedz się, jak odnieśli oni sukces i jak rozwiązania Epicor mogą przyczynić się do rozwoju Twojego i Twojej firmy.

  Chicago Bulls Success Story
  Rexel Success Story
  Energizer Success Story
  ACE Success Story
  Jeldwen Sucess Story
  North American Lumber Sucess Story

  Stymulujemy rozwój, rok za rokiem

  Dowiedz się, jak rozwiązania Epicor pomogły firmie Big Ass Solutions, która od 2008 odnotowuje co roku wzrost przychodów na poziomie 30%.

  Dane kontaktowe

  804 Las Cimas Parkway
  Austin, TX 78746
  US

  Telefon bezpośredni: +1.512.328.2300
  lub
  Telefon bezpłatny: +1.800.999.1809

  lubkliknij tutaj, aby przejrzeć pozostałe adresy biur.

  Prasa o firmie Epicor

  Zapraszamy do odwiedzenia witryny z informacjami prasowymi i przeczytania komunikatów, sprawozdań analityków i innych materiałów.

  Blog firmy Epicor

  Przeczytaj nasze najnowsze posty dotyczące poszczególnych branż. Nasi eksperci każdego dnia piszą coś nowego na najważniejsze i najbardziej interesujące tematy.

  Zostań naszym partnerem

  Nawiązanie współpracy z Epicor oznacza zawarcie korzystnej dla wszystkich stron umowy dotyczącej dostarczania czołowych w branży rozwiązań na rynek oraz wdrażania ich w sposób szybki i ekonomiczny w celu zaspokajania w równym stopniu potrzeb zarówno małych, średnich, jak i dużych firm.

  Partnerzy współpracujący

  Sprzęt, oprogramowanie i usługi konsultingowe na najwyższym poziomie pozwalają zwiększyć możliwości firmy Epicor w najważniejszych dziedzinach.

  Partnerzy dystrybucyjni

  Najlepsi konsultanci, dystrybutorzy i dostawcy rozwiązań pomagają klientom firmy Epicor odnosić sukcesy.

  Partnerzy polecający

  Partner konsultujący otrzymuje prowizje za polecanie możliwości biznesowych firmie Epicor.

 • Dzięki rozwiązaniom Epicor każda branża, w której działamy, uzyskuje wyjątkowe możliwości biznesowe i operacyjne. Oprogramowanie firmy Epicor oferuje narzędzia i funkcje, które pomogą rozwinąć działalność Twojej firmy.

  Porozmawiaj z ekspertem ds. sprzedaży »