• Epicor® Software Corporation — najważniejsze informacje

   

  Rok założenia  

  1972

  Siedziba główna  

  804 Las Cimas Parkway
  Austin, TX 78746
  USA

  Nr tel.  

  +1.512.328.2300 or +1.800.999.1809

  Adres WWW  

  Struktura własności  

  własność prywatna

  Przychody  

  $0.9 mld

  Zatrudnienie  

  3900 pracowników

  Biura  

  Rozwijaj swój biznes z firmą Epicor

  Epicor Software Corporation tworzy oprogramowanie dedykowane różnym gałęziom przemysłu, odpowiadające potrzebom firm produkcyjnych, dystrybucyjnych, handlowych i usługowych. Ponad 40-letnie doświadczenie w pracy ze specyficznymi procesami i wymaganiami operacyjnymi naszych klientów znajduje swoje odbicie w każdym rozwiązaniu — w postaci chmurowej, hostowanej lub lokalnej. Obecnie ponad 20 000 klientów w 150 krajach na całym świecie polega na naszej wiedzy i rozwiązaniach służących zwiększeniu wydajności i rentowności. Epicor globalnie wspiera rozwój firm dzięki rozwiązaniom obejmującym: 

  • Epicor — planowanie zasobów przedsiębiorstwa (ERP)
  • Zarządzanie kapitałem ludzkim (HCM) 
  • Zarządzanie finansami 
  • Systemy realizacji produkcji (MES) 
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw (SCM) 

  Produkty Epicor działają obecnie w skali globalnej, zapewniając firmom takim jak Twoja wymierne korzyści. Dzięki dogłębnemu zrozumieniu różnych dziedzin, rozwiązania firmy Epicor stymulują wzrost, skutecznie zarządzając złożonymi strukturami i umożliwiając zwiększenie wydajności. Wydajne rozwiązania pozwalają na uwolnienie zasobów, które przyczyniają się do rozwoju firmy. Aby otrzymać więcej informacji, odwiedź profil firmy Epicor lub skontaktuj się z nami

  Globalne usługi i wsparcie
  Firma Epicor działa na całym świecie i zatrudnia ponad 4000 specjalistów w biurach w Ameryce Północnej i Południowej, Europie oraz w rejonie Azji i Pacyfiku. Nasi pracownicy pracują w ujednoliconej globalnej infrastrukturze usług/wsparcia przez całą dobę 7 dni w tygodniu i obsługują ponad 20 000 klientów w ponad 150 krajach, prowadząc rozmowy w ponad 30 językach. Centra wsparcia i programistyczne firmy Epicor we wszystkich najważniejszych regionach sprawiają, że nasi klienci otrzymują jedynie najwyższej jakości produkty i usługi.

  Czerpiąc z wyjątkowej wiedzy merytorycznej, zebranej w wyniku współpracy ze średniej wielkości firmami, Epicor stworzył własną usystematyzowaną metodę wdrożeniową Signature. Pozwala ona konsekwentnie, wydajnie i sprawnie wdrażać rozwiązania u klientów na całym świecie, co poparte jest tysiącami projektów, w których brało udział wielu konsultantów.

  Kanały dystrybucji
  Produkty firmy Epicor sprzedawane są za pośrednictwem hybrydowego kanału dystrybucji, stworzonego specjalnie z myślą o potrzebach firm średniej wielkości. Kanał skupia ponad 300 autoryzowanych partnerów na całym świecie. Rozwiązania firmy Epicor są sprzedawane globalnie przez bezpośrednich przedstawicieli handlowych oraz współpracujących dystrybutorów.

  Dostawcy rozwiązań
  Firma Epicor rozwinęła globalną sieć ponad 60 niezależnych producentów oprogramowania, którzy oferują produkty uzupełniające jej ofertę. Dostawcy rozwiązań Epicor oferują szeroki wybór aplikacji i rozszerzeń umożliwiających bezproblemową integrację z rozwiązaniami Epicor. Dzięki temu klienci mogą stworzyć rozbudowane i skuteczne rozwiązania.