• Tarneahela haldus

 • Iga tarneahela olemasolu peamine mõte on kliendi vajaduste ja äri kasumi rahuldamine. Tarneahela tegevused algavad tellimusest ning lõppevad, kui rahul olev klient sooritab ostu. Sageli viidatakse sellele kui täiuslikule tellimuse täitmisele alates pakkumisest kuni tasumiseni. Kõik, mis seal vahel juhtub peab olema ajendatud vaid ühest eesmärgist – sisenditele väärtuse lisamine ning kliendi nõudmistele täpsem vastamine, olenemata sellest, millised need nõudmised ka ei oleks.

  Mitte kõik tarneahelad ei lisa aga väärtust. Ettevõtted, kes investeerivad tarneahela haldusesse (SCM – supply chain management) selliste tegevuste kindlaks tegemiseks, suudavad töötada selliste väärtust mitte lisavate tegevuste vähendamise või kõrvaldamise nimel muutudes ajajooksul nn kulusäästlikeks ettevõteteks. Sellised ettevõtted suudavad anda tooteid ja teenuseid turule kiiremini, odavamalt ning parema kvaliteediga, saavutades edumaad vähem efektiivsete konkurentide ees.

  Lahenduste pakkumine teie ettevõtte eesmärkide saavutamiseks

  Epicor® pakub laia valikut SCM tarkvara osana meie läbivatest ERP lahendustest. Tuginedes tööstusharu juhtivale teenusele suunatud ülesehitusele (SOA service oriented architecture)  on Epicor SCMi täiendatud erinevate ettevõtte võimetega, kuhu kuuluvad kliendisuhete haldamine (CRM – client relationship management) , tarnijasuhete haldamine (SRM – supplier relationship management)  ning tarneahela teostamine (SCE – supply chain execution) .

  Neile jaotajatele, kes toodavad või koostavad oma artikleid, pakub Epicor SCM traditsioonilisest funktsionaalsusest kaugemale minnes laiapõhjalist tootmisjuhtimist . Epicor lahendused on loodud tegelema korraga tellimustööde, lattu tootmise ning projekteerimistellimuste töötlemisega, andes teile paindlikkuse jälgida ja uuendada plaane vastavalt muutustele nõudmises.

  Kas on teil vaja jälgida konkreetseid tehinguid kasutades selleks ribakoode ja RFID silte või on teil vaja hallata erinevaid üle maailma asuvaid ladusid, Epicor SCM aitab teil saavutada neid eesmärke, kuhu kuuluvad automatiseeritud marsruudi planeerimise süsteemid, mis seovad omavahel GPSi, digitaalkaartide andmed, vahemaad ning sõidusuunad toetades seeläbi klientide jaotamise vajadusi igal pool maailmas.

 • Epicori lahendused pakuvad igale enda teenindatavale tööstusharule ainulaadseid äri- ja tegevusvõimalusi. Epicori tarkvara pakub teile ettevõtte kasvu soodustamiseks vajalikke tööriistu ja funktsioone.

  Võtke ühendust müügiosakonnaga »