• Teenustepõhine arhitektuur (SOA)

 • Keskenduge nimetuses teenustepõhine arhitektuuri sõnale “Teenus”

  Pea kõik tarkvaramüüjad reklaamivad oma tooteid kui teenusele suunatud ülesehitusel põhinevaid (SOA - service-oriented architecture), kuid lähemal vaatlusel selgub, et mitte kõik, mida reklaamitakse kui SOA ei ole tegelikult teenusele suunatud. Siin Epicoris® valisime me vähem sisse tallatud raja selleks, et tuua teieni ettevõtte lahendused, mis on algusest peale loodud SOA parimaid tegevuspraktikaid kasutades.

  Mis siis SOA tegelikult on?

  SOA on ettevõtete tarkvararakenduste arendamine sellisel viisil, kus tarkvara protsessid on jagatud teenusteks, mis on seejärel tehtud võrgus kättesaadavaks ja leitavaks. Igal teenusel on funktsionaalsus, mida on võimalik kohandada vastavalt ettevõtte vajadustele varjates aga samal ajal selle rakendamise aluseks olevaid detaile. SOA lahendab äriprotsesside lahenduse, töövoolu ja rakenduse integratsiooni olemasolevate lahenduste keerukust, paindumatust ja nõrkusi.

  Epicori lähenemine SOA-e: Microsoft®.NET, veeb-teenusd ning standardkeeled

  Epicor alustas .NETiga – Micorsofti platvormiga veebiteenustega tarkvararakenduste rajamiseks ja eksponeerimiseks. Kõik veebiteenused kasutavad tavaliselt ühte standardset XML (extensible markup language) keelt , mis muudab äritarkvara suhtlemise oluliselt lihtsamaks. Esitades äriloogikat veeb-teenustena lubab Epicor teil rajada oma enda ärireegleid, hallata paremini äriprotsesse ning pääseda süsteemi igal pool, igal ajal ning igal moel kuidas teile paremini sobib. Siduge see Epicor Service Content lahendusega , äriprotsesside juhtimise tööriistaga, mis luba teil määrata töövoogusid alates veebiteenustele avatud äriloogikast kuni vastavalt tellimusele valmistatud töövoogude saamiseni, mis vastavad teie ettevõtte vajadustele.

  SOA eelised

  SOA võib kergendada paljudes organisatsioonides leiduvate mitmesuguste keskkondade integratsiooni. SOA toetab koostööd ning informatsiooni jagamist läbi organisatsiooni ning ka koos välispartneritega. Äriprotsesside välja toomisega aitab SOA ettevõtetel keskenduda parimatele moodustele oma operatsioonide parandamiseks. SOA annab võime toetada organisatsiooni piire ületavaid ärimudeleid. SOA soodustab koostööd, aitab kaasa läbivatele äriprotsessidele ning parandab kogu tegevuslikku tõhusust.

  SOA lubab teil kohandada oma äriprotsesse ilma allika koodi muutmata. SOA puhul on teie süsteemides olevate protsesside teie äritegevusega kokku viimine konfiguratsiooni mitte kohandamise küsimus. See tähendab seda, et kui saabub aeg uuendada järgmise redaktsiooni jaoks, saab seda teha märksa kergemini kui siis, kui teil oleks üle kogu rakenduse hästi palju erinevaid kohandusi.

  Täiendav SOA eelis on see, et ta annab võime äriprotsesse tõhustada, mis omakorda soodustab kiiret äriprotsessi juhtimist. SOA annab võimaluse muuta äriprotsessid veelgi läbipaistvamaks nii, et neid oleks võimalik kohandada ja optimeerida, et veelgi paremini vastata suurenevatele kliendi poolsetele nõudmistele väiksema reaktsiooniaja järele säilitades see juures kõrge kvaliteedi ja usaldusväärsuse. Kõige olulisem on seejuures aga tõenäoliselt see, et SOA hoiab rakendusest-rakenduseni ning ettevõttest-ettevõtteni integreerimise keerukused käeulatuses vähendades seeläbi oluliselt kulusid ning tõstes kogu tehnoloogia äritasemeni.

  Epicor pakub täielikku SOA ettevõtte lahendusi, mis aitavad teil ühendada inimesi, protsesse ning rakendusi paindliku, nähtava ja kiire äritegevuse saavutamiseks.

 • Epicori lahendused pakuvad igale enda teenindatavale tööstusharule ainulaadseid äri- ja tegevusvõimalusi. Epicori tarkvara pakub teile ettevõtte kasvu soodustamiseks vajalikke tööriistu ja funktsioone.

  Võtke ühendust müügiosakonnaga »