• Müügihaldus

 • Ettevõte peamine eesmärk on kasvada kasumlikult.  Tugev müügihaldus on sisulise tähtsusega olenemata kas te meelitate juurde uusi kliente või säilitate olemasolevaid. Müügijõu automatiseerimine (SFA - sales force automation) võib aidata tugevdada teie võimet suurendada käivet ,võimaldades teil muundada üha enam kandidaate klientideks ning võtta sihtmärgile ühe suurema väärtusega võimalusi. Laiapõhjalised SFA strateegiad abistavad proaktiivset kommunikatsiooni ning tagavad, et kõik kes kliendiga suhtlevad, omavad täpset ja täielikku informatsiooni otse oma käeulatuses.

  Epicori müügihalduse tarkvaralahendused suudavad parandada teie müügimeeskonna efektiivsust ja ka tõhusust. Nad aitavad müügimeeskondadel juhtida oma võimalusi ning automatiseerida administratiivseid ülesandeid – võimaldades neil keskenduda kestvatele kasumlikele suhetele.

  Teie ettevõte tegevuseesmärkidele lahenduste pakkumine

  Pakkumised ning müügitellimused võimaldavad elulist tegevuste koordineerimist teie müügiinimeste, ladude ja tehaste, transpordi ja raamatupidamismeeskondade vahel. nad võimaldavad tõhusat kontode, transpordi, arveldamise ja käikuandmiste juhtimist. Epicori müügihaldus annab tööriistad täpsete prognooside loomiseks, pakkumisest-raha laekumiseni tsükli tõhustamiseks, kindlate hinnangute arvutamiseks ning klienditeeninduse parandamiseks.

  Läbi müügiprotsesside tõhustamise – tsentraliseerides juurdepääsu tootele, hinnastamisele, tarneahelale ning kliendiinformatsioonile – võib tellimusi luua võimalikult väikese arvu sammudega. Tulemuseks saate paranenud müügitootlikkuse läbi täpsuse, alates pakkumise küsimise (RFQ - request for quotation) ning tellimuse protsessi etapi.

  Efektiivne müügi nõudluse haldus

  Nõudluse haldus reageerib tänapäeva äritingimustele ning sisaldab endas elektroonilise andmevahetuse (EDI - electronic data interchange) nõudmisi, mis aitavad teie ettevõttel vähendada planeerimiseks ja varustamiseks kuluvat aega, võimaldades teil reageerida tootmispindadel seda kiiremini. Nõudluse haldus paneb paika lepingud, milliseid on võimalik siduda müügitellimuste ja väljalasetega ning viia neid kokku kliendi ainulaadsete transpordivajadustega.

  Epicor müügihaldus läheb EDI nõudmise poolest kaugemale, keskendudes ka täitmise poolele koos turvalise väljapoole suunatud Transpordi etteteate (ASN - advanced ship notice) tehingutega, mida kliendid koos iga saadetisega kooskõlastavad. Läbi sisse tulevate EDI dokumentide saadetakse kumulatiivne (CUM) koguväärtus ning tegelikult kättesaadud kogus elektrooniliselt kinnitamiseks tagasi.

  Epicor müügihalduse lahendused pakuvad laiapõhjalist SFA-d aitamaks teil täiustada tellimusest-tarnimiseni protsessi kliendi maksimaalse rahulolu saavutamise nimel.

 • Epicori lahendused pakuvad igale enda teenindatavale tööstusharule ainulaadseid äri- ja tegevusvõimalusi. Epicori tarkvara pakub teile ettevõtte kasvu soodustamiseks vajalikke tööriistu ja funktsioone.

  Võtke ühendust müügiosakonnaga »