• Jaemüügi haldus

 • Ettevõtte ressursi planeerimise süsteemid (ERP - enterprise resource planning) aitavad jaemüüjatel suurendada nähtavust üle kogu ahela. Jaemüügivaldkonnas on ERP lahendus palju enamat kui lihtsalt finantsid ja töötajad – siia kuuluvad lisaks veel kaupade haldamine, laomajandus ja jaotamine, turustamine, kliendisuhete haldus ning infojuhtimise tsentraliseerimine.

  Lahenduste pakkumine teie ettevõtte eesmärkide saavutamiseks

  Epicor annab jaemüüjatele kogu lahenduste valiku, millesse kuuluvad integreeritud kassa, planeerimine, alltöövõtt, turundus, varude täiendamine, kaupluse varad, laomajandus ning finantssüsteemid. Meie mitmekülgne ja integreeritud tarkvara toetab kogu teie jaeettevõtet andes teile proaktiivsed töövahendid, aitamaks teil olla kiiremad, efektiivsemad, toetada suhteid kliendiga ja kaubamärgi poolseid tegevusi ning suurendada ja saavutada jaemüügi edu.

  Analüütikute ning teiste tööstusharu mõjutajate poolt pidevalt tipptegijaks tituleeritud Epicoril on pikk suurepärase jaemüügi tarkvara tarnimise, konkurentsitu teeninduse ja kindla toetuse enam kui 400 Tase 1 kuni Tase 4 üld- ja spetsialiseerunud kaubanduse ettevõttele osutamise ajalugu.

  Lugege täpsemalt Epicori jaekaubanduse halduse lahenduste kohta

  Täiendava teabe saamiseks võtke meiega palun ühendust e-maili teel:  retailsolutions@epicor.com

 • Epicori lahendused pakuvad igale enda teenindatavale tööstusharule ainulaadseid äri- ja tegevusvõimalusi. Epicori tarkvara pakub teile ettevõtte kasvu soodustamiseks vajalikke tööriistu ja funktsioone.

  Võtke ühendust müügiosakonnaga »