• Projektiportfelli haldus

 • Projektipõhistel organisatsioonidel on harva võimalus tegeleda korraga ainult ühe projektiga. Projektid on tahes või tahtmata konkureerivate projektide keskkonnas mitte ainult igapäevase  juhtimise alusel, aga ka investeerimisvõimaluste jaoks erinevate projektide vahel valimisel. Projektiportfelli haldus (PPM – project portfolio management) on termin, mis hõlmab erinevaid võimalusi projektide käsitlemiseks kogu portfelli ühe osana. Enamus PPM tööriistadest ja meetoditest püüavad luua rea väärtusi, tehnikaid ja tehnoloogiaid, mis suurendavad läbipaistvust ning annavad mingil tasemel standardiseerimise, mis omakorda võimaldab organisatsioonidel juhtida projektide arengut kontseptsioonist kuni valmimiseni välja.

  Epicor toetab projekti portfelli haldus nii läbi oma tarkvara rakenduste kui ka kahesuunalise integratsiooni Microsoft Office Enterprise Project Management (EPM) ja Project Portfolio Server (PPS) programmidega.

  Teie ettevõte tegevuseesmärkidele lahenduste pakkumine

  • Omage ülevaadet tulevastest potentsiaalsetest projektidest kasutades Võimaluste halduse funktsionaalsust
  • Juhtige analüüse ja portfelli aruandlust läbi Projekti dimensioonide ja klassifitseerimisjoonte vastavalt PMBOK juhistele
  • Kasutage paindlikke Äriprotsesside juhtimise (business process management) direktiive projektide arengu juhtimiseks ja haldamiseks  kooskõlas sisemiste reeglistikega
  • Hallake jooksvaid ressursse organisatsiooniüksuste siseselt läbi erinevate projektide portfelli.

 • Epicori lahendused pakuvad igale enda teenindatavale tööstusharule ainulaadseid äri- ja tegevusvõimalusi. Epicori tarkvara pakub teile ettevõtte kasvu soodustamiseks vajalikke tööriistu ja funktsioone.

  Võtke ühendust müügiosakonnaga »