• Projektihaldus

 • Projekti edukus on kriitilise tähtsusega lõpptulemuse kasumlikkusele, samas on paljudel ettevõtetel probleeme ajakavas püsimise või eelarvest kinnipidamisega. Edukuse saavutamiseks projekti keskkonnas peab projektihaldus kätkema teie ärilahenduse igat aspekti. Epicor aitab sellele kaasa, pakkudes kõrgetasemelist projektihalduse tarkvara, mille võib leida Epicor ERP võimaluste hulgast.

  Projektihalduse tarkvaralahendused

  Epicori projektihaldus on laialdane lahendus projektijuhtidele, kes planeerivad ja käitavad lihtsaid või keerukaid projekte, mis võivad vajada nii keerulisi mitmetasemelisi faase kui ka rangeid projekti kuluarvestusi ja laekumisi. Projektihaldus võtab kasutusele Epicori detailse kalkuleerimise, planeerimise, kavandamise, kuluhindamise ning tarneahela logistika, et pakkuda iga projekti jaoks täielikku kontrolli ja analüüsi. See laiahaardeline lahendus sisaldab projekti planeerimist, ressursihaldust, aja- ning kuluhaldust, arveldamist ja müügipõhise tuluarvestuse funktsioone, garanteerimaks vastavust lepingunõuetega ning raamatupidamisstandarditega. Meie eesmärk on muuta projektihaldus lihtsamaks, pakkudes täpset ning ajakohast olekuinformatsiooni, sisukaid häireid ning sisseehitatud projekti analüüsi ja aruandlust. Kõik see koos äriprotsesside haldusega võimaldab ettevõtetel maksimeerida tasustatavaid tunde, hallata suurt projektiportfelli ning saavutada konkurentide ees selge eelise.

  Projektihalduse tarkvaralahendused, mis vastavad teie ärieesmärkidele

  Mõeldud tööstuste toetamiseks projektide juhtimisel; Epicori projektihaldus pakub paindliku töö liigendamise struktuuri (WBS) võimalusi, sh mitmetasemelisi faase ühe projekti raames. Ehitatud, kasutades teenustepõhist tarkvaraarhitektuuri (SOA), võimaldab tarkvaralahendus katkematut tulemuslikkuse tegevust, ühendust reaalajas ning intuitiivset ärianalüüsi, seda kogu teie tarneketi partnerite ulatuses, pakkudes suuremat äripaindlikkust. Mõõdetav, paindlik ja seadistatav – usaldage oma projektihaldus Epicorile, et saavutada tänapäevane lähenemine komplekssele projektihaldusele.

  Kas teil tekkis küsimusi meie projektihalduse tarkvara kohta? Suhelge spetsialistiga või saatke meile e-kiri.


 • Epicori lahendused pakuvad igale enda teenindatavale tööstusharule ainulaadseid äri- ja tegevusvõimalusi. Epicori tarkvara pakub teile ettevõtte kasvu soodustamiseks vajalikke tööriistu ja funktsioone.

  Võtke ühendust müügiosakonnaga »