• Planeerimine ja ajaplaneerimine

 • Kas teie ettevõte keskendub teenuste osutamisele, toodete valmistamisele, jaotamisele või nende kombinatsioonile on teil ikkagi sisuliselt vaja täpset ja paindlikku ressurssidega varustamise, planeerimise ja ajaplaneerimise vahendit.

  Epicor® mõistab ülemaailmsete ettevõtete, aga ka üksikute ja mitmikettevõtete kompleksseid planeerimise ja ajaplaneerimise vajadusi ning pakub neile klientidele suuremat organisatsioonilist läbipaistvust ja kontrolli.

  Teie ettevõte tegevuseesmärkidele

  • Prognoosimine ja põhitoodangu ajaplaneerimine (MPS - forecasting and master production scheduling) annavad igapäevase kontrolli ning ka pikaajalise planeerimise paremate täitmisaegade ja parema otsuste tegemist saavutamiseks.
  • Nõudmise ja pakkumise juhtimine reaalajas koos materjalivajaduse planeerimise (MRP - material requirements planning) võimalustega, mis sünkroniseerivad klienditellimustest ning prognoosidest lähtuvaid nõudmisi tehases, laos ning väljaspool toimuvaga.
  • Tugev planeerimine ja täpsem planeerimine ning ajaplaneerimine (APS - advanced planning and scheduling) koos visuaalsete tööriistadega, mis on keskendunud ressursside optimeerimisele, võimekusel põhineva planeerimisele, materjali ja välisressursside saadavusele ning muutuste juhtimisele.
  • Projektijuhtimine, mis kasutab detailset prognoosimist, planeerimist, ajaplaneerimist, kuluarvestust ning tarneahela logistikat iga projekti täielikuks kontrollimiseks ja analüüsiks (sh ristanalüüs)
  • Mitme asukoha juhtimine mitme kontori, tehase ja lao või ettevõtte kõikide kombinatsioonide käsitlemiseks.

  Epicor planeerimise ja ajaplaneerimise lahendused pakuvad täielikku komplekti tööriistu ressursside kasutamise maksimeerimiseks optimaalse tulemuslikkuse ja kasumlikkuse saavutamisel.

 • Epicori lahendused pakuvad igale enda teenindatavale tööstusharule ainulaadseid äri- ja tegevusvõimalusi. Epicori tarkvara pakub teile ettevõtte kasvu soodustamiseks vajalikke tööriistu ja funktsioone.

  Võtke ühendust müügiosakonnaga »