• ERP rahvusvahelistele ettevõtetele

  • Kui te usute, et teie rahvusvahelise ettevõtte toetus vajab tõeliselt globaalset partnerit, mis mõistab nii teie kohaliku äritegevuse nüansse ning teie korporatsiooni juhtimise ja teabe vajadusi, siis olete te teretulnud Epicori, teie globaalse lahenduse osutaja, maailma. Ulatudes ülemaailmselt teie äriga (ükskõik kus see siis ka ei asuks) oma äripartnerini, tagab Epicor ainulaadselt aruandluse ühes punktis lastes teil juhtida oma lahendustesse tehtud investeeringute tootlikkuse maksimeerimist. Saame pakkuda aruandlust kuna Epicor toetab otseselt kõiki tema poolt pakutavaid lahendusi; puudub segadus ja selgusetus selles osas, kellega te oma tegevuste parendamiseks ühendust võtate. Teie töötate Epicoriga ning Epicor töötab teie jaoks. Nii lihtne see ongi.

    Lahenduste pakkumine teie ettevõtte eesmärkide saavutamiseks

    Aastate pikkune korporatiivklientidega töötamise kogemus ning tööstusharu spetsiifilised fookusgrupid on aidanud meil mõista, et iga organisatsioon on erinev. Meie globaalsed konsultatsioonimeeskonnad kohandavad meie konfigureeritavad lahendused vastavalt teie ainulaadsetele vajadustele lihtsustades protsesse nende keerulisemaks tegemise asemel. Miks mitte vestelda nendega teemal tsentraliseeritud versus detsentraliseeritud rakendusmudelid (või isegi segamudelid), või arutada globaalseid standardiseerimise protsesse Sarbanes-Oxleys? Kui te plaanite üle võtmist näiteks Ladina-Ameerikas või Aasias, kuid teile teeb muret kas nende olemasolevad finantssüsteemid on piisavalt tugevad tsentraalsete andmete õigeaegseks edastamiseks, siis helistage meile palun: teid üllatab, kui kiirelt me suudame tegevusi harmoniseerida. Kui te aga soovite hoopis loobuda rahvusvahelisest harust, siis miks mitte arutada Epicoriga, kuidas rakendada kiirelt kuluefektiivset lahendust, mis toetaks samas korralikult pakendatud välja lõikamist.

    Epicor on tõeline rahvusvaheliste lahenduste osutaja teie rahvusvahelisele ärile, tegutsedes enam kui 140 riigis ning pakkudes lahendusi enam kui 30 keeles. Meie üle 400 töötaja ja 15 globaalse keskusega ülemaailmne tugistruktuur on võimeline kutsuma kohale kohaliku tugimeeskonna; suure tõenäosusega on teie keel ühe meie poolt räägitava 22 keele hulgas. Meie meeskond suudab seletada, kuidas meie lahendused suudavad aidata hallata teie ‘Recargo de Equivalencia’ Hispaanias, Venemaa ’Red Storno’ tehinguid või Hiina „Kuldse Maksu“ süsteemi. Samuti suudavad nad selgitada, miks töötab maksude kinnipidamine Iisraelis teisiti kui maksude kinni pidamine Egiptuses, kuidas meie lahendused automatiseerivad progresseeruvate maksude struktuuri Brasiilias, Indias või Kanadas. Meie teame, mida te vajate. Kas te vajate seda, mida me teame?


  • Epicori lahendused pakuvad igale enda teenindatavale tööstusharule ainulaadseid äri- ja tegevusvõimalusi. Epicori tarkvara pakub teile ettevõtte kasvu soodustamiseks vajalikke tööriistu ja funktsioone.

    Võtke ühendust müügiosakonnaga »