• ERP keskmise suurusega ettevõtetele

 • Enamus tänapäevastest keskmise suurusega ettevõtetest on osaks tarneahelatest, mis nõuab nende poolset andmete elektroonilist töötlemist ning osalemist kollektiivses online planeerimises ja kommunikatsioonis, kuid sageli takistavad neid seadusandlikud süsteemid, mis lihtsalt ei luba piisaval tasemel tarne ahela integreeritust. Üha enam leiavad nad, et efektiivselt konkureerimiseks peavad nad vaatama ning tegutsema nagu märksa suurem ettevõte. Tegelikult on ka neile vaja tõsisemat äritarkvara funktsionaalsust, laiapõhjalist ärituge ning erakordset äri nähtavust.

  Samas kui keskmise suurusega organisatsioonid vajavad kõrge funktsionaalsuse astmega lahendust, on nad ressursside poolt rohkem piiratud kui suuremad ettevõtted, neil on suurtega võrreldes vähem ressursse, piiratud eelarve ning and vajavad lühemaid ja reaalsemaid rakendusplaane. Sageli on sellega seotud kiire kasv ning kiirelt liikuv keskkond.

  Epicor teeb enamat kui pelgalt mõistab väljakutseid, millega keskmise suurusega ettevõtted silmitsi seisavad; me pakume ERP lahendusi spetsiaalselt just keskturu ettevõtetele. Meie lahendused pakuvad madalat omanikukulu ning kiiret investeeringu tasuvust ning vastavad suurenenud äriaktiivsuse vajadusele.

  Lahenduste pakkumine teie ettevõtte eesmärkide saavutamiseks

  Epicori varajane Microsoft .NET ja veebiteenuste tehnoloogia juurutamine näitab tema pühendatust kuluefektiivsete lahenduste osutamisele. Koos kohandatava teenusele orienteeritud ülesehitusega (SOA – service-oriented architecture) on keskturu ettevõtetel võimalus kergemini ja efektiivsemalt tõhustada oma infosüsteeme ja tehnoloogiaressursse, andes neile võimaluse reageerida kiiremalt pidevalt muutuvatele ärinõudmistele.

  Rajades tugeva tehnoloogilise aluse pakuvad meie lahendused funktsionaalsuse, paindlikkuse, ning mastaapsuse, mida keskmise suurusega organisatsioonid vajavad. Me pakume läbivaid lahendusi, nii et teil on võimalik töötada ühe allikaga kõikide teie tarkvaravajaduste jaoks. Kõiki meie lahendusi toetavad globaalsed teenused ning tugiorganisatsioonid, mis osutavad paindlikul moel teile vajalikke rakendusteenuseid.

  Oma rajamisest alates on Epicor pakkunud keskturule spetsiifilisi lahendusi. Alates meie tehnoloogia ülesehitusest kuni meie kasutajaliideste loomise ja rakendusvõimalusteni, pakume me lahendusi, mis on funktsionaalsest vaatenurgast võetuna tugevad, kuid pakuvad samas madalamat omamiskulu. Viimatised sõltumatud globaalse ettevõtluse uuringud on kinnitanud, et Epicor pakub kasutaja kohta madalaima tarkvara kogukuluga teenuseid ja hooldust keskmise suurusega organisatsioonidele.


 • Epicori lahendused pakuvad igale enda teenindatavale tööstusharule ainulaadseid äri- ja tegevusvõimalusi. Epicori tarkvara pakub teile ettevõtte kasvu soodustamiseks vajalikke tööriistu ja funktsioone.

  Võtke ühendust müügiosakonnaga »