• Epicor suurettevõtetele

 • Epicor mõistab, et teil tuleb juhtida oma ärisid kui ühtset globaalselt integreeritud ettevõtet mitte kui ebamääraselt seotud sõltumatute ettevõtete kogumit. Teile on vaja ärilahendusi, mis suurendavad teie kiirust, kuid lubavad teil juurutada kokkusobivaid äriprotsesse, mis vastavad nii teie suurusest kui keerukusest tingitud kahekordsetele väljakutsetele.

  • Suurendage oma kiirust, parendage oma kaubamärki. Teil on vaja saada kätte osakondadesse kammitsetud teadmised, tõhustada oma kollektiivset teadmistebaasi ning minna turule ühe tervikliku ettevõttena. Teil on vaja lühendada tagasiside ahelat arenduse, tootmise ja müügi vahel nii, et tooteid oleks võimalik üle terve maailma üheaegselt turule paisata.
  • Arendage jätkusuutlik ja paindlik IT infrastruktuur. Väljakujunenud firmadele teeb peavalu suured sisse ehitatud infrastruktuurid ja olemasolevad juriidilised süsteemid. Teile on vaja äritarkvaralahendusi, mis on piisavalt tugevad nende vananenud ja hajusate süsteemide asemel kasutusele võtmiseks. Uued süsteemid peavad olema ka piisavalt paindlikud ühendamaks vana ja uut, säilitamaks teie operatsioone optimaalsel tasemel, toetades  teie pikaajalisi IT strateegiaid.
  • Majasisene, sisse ostetud või väljas asuv. Teil on vaja võimalust valida, kus te soovite, et töid teostataks; kas peaks tööd olema teostatud majas sees või välispartneri poolt. Teie tagakontorisüsteemid peavad aitama selle otsuseni jõuda ning seejärel võimaldama teie äril tugevdada operatsiooni ükskõik, kus maailma otsas nad ka ei asuks.
  • Teile rakendusvõimaluste andmine. Autonoomia teie äridivisjonide ja asukohtade vahel on kultuuri, geograafia, ajaloo ning teine kord ka hea äritunnetuse funktsioon. Teile on vaja lahendust, mida oleks võimalik kas tellida või siis püsivalt omada toetamaks erinevaid vajadusi ja sõltumatuid lähenemise teie ettevõtte sees.
  • Maailm on teie turg. Teile on vaja äritarkvaralahendusi, mis toetavad rahvusvahelisi töötajaid, kliente ja tarnijaid. Te peate tegutsema kooskõlas ülemaailmsete regulatiivsete normidega ning omama võimet tuua tooteid ja teenuseid üheaegselt turgudele kõikjal maailmas.
  • Viige ma ettevõte järgmisele tasemele. Õige tarkvaralahendus aitab teil muuta teie operatsioone täna ning teostada teie pikaajalisi kasvustrateegiaid homme.

 • Epicori lahendused pakuvad igale enda teenindatavale tööstusharule ainulaadseid äri- ja tegevusvõimalusi. Epicori tarkvara pakub teile ettevõtte kasvu soodustamiseks vajalikke tööriistu ja funktsioone.

  Võtke ühendust müügiosakonnaga »