• Tellimuste juhtimine läbi erinevate kanalite

    Teie klient on valmis ostma. Teie müügipartner on valmis aitama. Teil on olemas kaup, kuid see ei ole teie lähedal laos. Mida te teete – kaotate tehingu – kulutate tunde helistamaks teistesse kohtadesse?

    Vajaliku varude taseme leidmine on jaemüüjate üheks suurimaks väljakutseks. Liigsed varud võivad teid tappa oma allahindlustega, kuid sellest hullem on kauba puudumine, mis viib tehingutest ilma jäämise, kliendi välja kõndimise ning potentsiaalselt klientide kaotamiseni. Samas kui varude lõppemised on vältimatud, on müügi kaotamine üle erinevate kanalite müügi juhtimise süsteemi abil ära hoitav.

    Epicor müügi tarkvara pakub tsentraliseeritud, reaalajas varade leidjat ning tellimuse juhtimise lahendust, mis võimaldab igasugustel müügikanalitel – kassad, e-kaubandus, kataloogide kõnekeskused, kioskid – leida vajalik kaup ning täita tellimus üle kogu teie ettevõtte.

    Kui kaupa ei ole ühes kohas otsib ja leiab Epicor selle mujalt teie kaubandusketist. Kui on paigaldatud võimaldab Epicor tellimuste juhtimine teostada müük kõikjal, kus on asub klient ning osutada seejuures mugavat täitmise võimalust – koju toimetamist või kauplusest pealevõtmist.

    Teie kaubavarude ning müügikanalite ühendamine Epicor ülekanaliliste tellimuste haldamise lahendustega vähendab suuresti kaotatud müüke. Te vähendate klientide mujale suundumist suurendades samas müüki ning kliendi lojaalsust. Teil on võimalik liigutada kaupu läbi teie müügikanalite, kaitsta oma marginaale ning maksimeerida läbimüüki. Te ei pea ootama, et näha käega katsutavaid tulemusi; investeeringu tagasi teenimine on nähtav koheselt.