• Epicor ICE äriarhitektuur

 • Mitte miski ei seisa meie globaalses majanduses paigal. Tänapäeval on äri kiirelt liikuv, äärmiselt konkurentsitihe ning kõrgemate nõudmistega kui kunagi varem. Selleks, et jääda konkurentsivõimelisteks peavad ettevõtted olema ettevalmistatud kiirelt äriprotsesside kiireks omandamiseks vastavalt pidevalt muutuvatele äritrendide ja nõudmiste. Homsed äritehnoloogiad peavad olema intuitiivsed, kohanduvad ning üliproduktiivsed. Sellest vajadusest tulenevalt on Epicor loonud tarkvaras uue kontseptsiooni: kiire järgmise põlvkonna äriarhitektuuri.

  Epicor mõistis, et äritarkvara nõudmised on muutumas juba 2002 aastal, kui me tõime välja oma esimese täies ulatuses teenusele suunatud arhitektuuri (SOA – service-oriented architecture) kasutava ja Microsoft.NET tehnoloogiatel põhineva äritarkvara.

  Meie aastate pikkune kogemus SOA-ga ning meie mitmed edukad SOA pakkumised on tulenenud protsessist, mis lubab meil eraldada ärirakendusest tehnoloogilise alusraami selleks, et toetada tõhusat ja kulusäästlikku tarkvaraarendust, mis oma korda annaks tulemuseks meie klientidele vajaliku kiiruse, mastaapsuse ja laiendatavuse. Meie kutsume seda äriarhitektuuri nimega Epicor Internet Component Environment (ICE).

  Samuti saime me aru, et SOA eraldivõetuna ei olnud piisav pakkumaks sellist äritarkvara, mis lubaks meie klientidel saavutada oma eesmärke ning olla konkurentidest ees. Epicor ICE sõnastas uuesti äriarhitektuuri tähenduse kasutades Web 2.0 tehnoloogiate nii sotsiaalseid kui tehnilisi aspekte ning liites neid kaasaegse SOA-ga sellise lahenduse pakkumiseks, mis on korraga loodud inimestele, ehitatud ettevõtete jaoks, kuid on samas valmis muutusteks.

  Epicor True SOA

  Teenusele keskenduv lahendus tagab keerukuste kõrvaldamise ärisüsteemide ehitamise ja kasutamise mõistes. SOAs on tarkvara protsesse kujutav äriloogika jagatud reaks lahtiselt ühendatud eraldi #äriteenusteks“, mis on seejärel tehtud läbi veeb-teenuste võrgus kättesaadavaks ning leitavaks. Iga teenus pakub funktsionaalsust, mida on võimalik kohandada ettevõtte vajadustega varjates samal ajal selle aluseks olevaid juurutamise üksikasju. Tuues välja äriprotsessid annab SOA võime neid samu protsesse tõhustada, mis omakorda soodustavad kiiret muutuste juhtimist. Kuna SOAs on äriprotsessid jagatud väiksemateks funktsioonideks, mida on lihtne avada ja manipuleerida on märkimisväärselt lihtsam saavutada seda, et teie ärisüsteem kujutaks teie ärireegleid.

  Epicor True SOA™ astub sammu kaugemale lugedes kogu äriloogika, kaasa arvatud kliendi, „äriteenusteks“. Just tänu  Epicor True SOA™ abile on võimalik kõiki Epicori järgmise põlvkonna tarkvararakendusi manipuleerida kasutades Epicori äriprotsesside juhtimist (BPM - business process management) ning Epicor Service Content . Epicor True SOA™ sisaldab aga ka Epicor Everywhere™ raamistikku, ainulaadset tehnoloogiat, mis salvestab kogu kliendi äriloogika XML metaandmetena. See lubab Epicori programmidel töötada nutikate klientidena või veeb-klientidena või mobiilklientidena - kõik ühelt algkoodilt.

  Epicor ICE koos Epicori tootlikkuse töövahenditega nagu Epicor Portal, Epicor Service Content ning Epicor Information Worker ja Epicori järgmise põlvkonna tarkvararakendused pakuvad tõeliselt koostöötavat ja dünaamilist ärikogemust pakkudes paindlikkuse, kasutatavuse ja mastaapsuse uusi tasemeid. Epicor ICE aitab ettevõtetel vähendada kulusid, suurendada riistvara kasutatavust ning optimeerida infrastruktuuri ja serveri kättesaadavust.

  Epicor ICE esile kerkimisega on tänapäeva ettevõtetel nüüd võtta äärmiselt mitmekülgne standarditel põhinev platvorm madalate kuludega integreerimiseks ning kõrgtasemel jõudluse saavutamiseks, mis pakub pretsedenditut kasutaja tootlikkust ning investeeringu kiiret tasuvust (ROI – return on investment).

  Epicor ICE: järgmise põlvkonna ettevõttetarkvara alus:

  • Lähedane äri/IT kooskõla, kiire ja töökindel tehnoloogia
  • Otsene ja lihtne  integratsioon
  • Erakordne paindlikkus
  • Palju kasutajakogemusi
  • Väga  mastaapne
  • Rabav tulemuslikkus
  • Kõikjalt ja alati võimalik juurdepääs ja kättesaadavus
  • Rangelt rakendatud turvalisus
  • Äärmiselt koostöötav

 • Epicori lahendused pakuvad igale enda teenindatavale tööstusharule ainulaadseid äri- ja tegevusvõimalusi. Epicori tarkvara pakub teile ettevõtte kasvu soodustamiseks vajalikke tööriistu ja funktsioone.

  Võtke ühendust müügiosakonnaga »