• Inimressursside haldus

 • Inimressursside haldus (HCM - human capital management) tähistab lahendusi, mis juhivad organisatsiooni kõige väärtuslikumaid varasid – tema töötajaid – strateegilisel ja sidusal viisil.

  Tänapäeva HCM lahendused demonstreerivad arengut väljastpoolt personaliosakonna piire ja sisaldavad endas palgalehe teenuseid ja inimressursi juhtimise süsteeme (HRMS - human resource management systems) talentide ja tööjõu juhtimiseks ja arendamiseks ülemaailmses mastaabis – strateegiliselt ja kuluefektiivselt.

  Epicor HCM lahendused tagavad tarkvaratoetuse kõikidele töötajatega seotud funktsioonidele, on nad siis jagatud või tsentraliseeritud. See võimaldab organisatsioonidel juhtida oma geograafiliselt laiali pillatud tööjõudu globaalsel viisil tagades toetuse erinevatele kohalikele palgaarvestustele ja kohaliku aruandluse nõudmistele.

  Teie ettevõte tegevuseesmärkidele lahenduste pakkumine

  Epicor annab tugeva paindliku ja konfigureeritava inimressursi, palgaarvestuse ja töötajate arendamise tarkvara, milline:

  • Pakub suuremad tegevuse koguväärtust läbi kogu töötaja elutsükli tõhustamise
  • Juhib värbamist ja sisseostmist, väljaõppe administreerimist, soodustuste programme ja tulemuslikkuse haldamist
  • Tagab läbi ise-teenindusliku juurdepääsu ohtralt infot ja nõu kõikidele töötajatele
  • Edendab tegevustõhusust lubades kogu töötajaskonnal keskenduda ettevõtte võtme-eesmärkidele
  • Tagab võimsa äriteave võtmetegevussuundade strateegilist analüüsi paremaks planeerimiseks ja teadlikuks otsustamiseks

  Epicor HCM lahendused aitavad teil maksimeerida oma kõige olulisemat ressurssi – teie inimesi, andes kiirema ja palju tõhusama inimeste toetuse. Omades kliente enam kui 140 riigist, mõistab Epicor, mis on inimressursside toetamiseks ja juhtimiseks globaalses mastaabis vajalik.


 • Epicori lahendused pakuvad igale enda teenindatavale tööstusharule ainulaadseid äri- ja tegevusvõimalusi. Epicori tarkvara pakub teile ettevõtte kasvu soodustamiseks vajalikke tööriistu ja funktsioone.

  Võtke ühendust müügiosakonnaga »