• Globaalne ärihaldus

 • Tänu orgaanilisele kasvule, ülevõtmisele või nende kahe kombinatsioonile maadlevad üha enam ettevõtteid mitme äriüksuse juhtimise keerukate küsimustega. Nad peavad kaaluma tegevuste juhtimise tsentraliseerimise või detsentraliseerimise kulusid ja tulusid, suurendama üle ettevõttelist läbipaistvust, tugevdada ettevõtete vahelist tarneahela juhtimist, ning konsolideerida finantsjuhtimist. Olenemata kui laiali puistatuks teie organisatsioon ka ei muutuks on Epicor Global Business Management piisavalt paindlik ja tugev, et kasvada koos teiega.

  Teie ärieesmärkidele lahenduste pakkumine

  Epicor globaalne ärihaldus pakub võimalust juhtida ulatuslikult detsentraliseeritud ettevõtet ühe tervikuna olenemata infotehnoloogia rakendamise valikutest, sisaldades:

  • Epicor mitme ettevõtte haldus tagab, et kõiki teie äriüksusi ja tegevusi käsitletakse asjakohaselt ja turvaliselt ning nii konsolideeritult kui vaja. Firmasisese kauplemise, tsentraliseeritud ostmise ning üle ettevõttelise prognoosimise toetamine koos krediidikontrolliga loovad tõeliselt virtuaalse ettevõtte.
  • Epicor mitme ettevõtte  lahkrivistamine lubab toetada teie lahenduse kas ühele serverile/ühele andmebaasile või mitmele andmebaasile ja mitmele serverile üle terve maailma tehes seda äärmiselt sujuvalt ja tõrgeteta.
  • Epicor mitme koha haldus annab  toetuse tsentraliseeritud raamatupidamisele ja ostmisele, võimaldades samas hoida lahus tootmise ja distributsiooni funktsioonid.
  • Epicor mitmekeelne haldus toetab teie ettevõtte kasvu toetades riigipõhiseid keelevajadusi, kaasa arvatud mitu keelt ühe juhtumi korral ning täielikku Unicode ja double byte toetust.
  • Epicor peaandmete haldus (MDM) saab aidata tagada, et teie mitme ettevõtte ning mitme asukoha andmed vastavad kehtivatele eeskirjadele ning pakub samas vajalikku kooskõlas reaalajas toimuvatele detsentraliseeritud tegevustele, mis viib suurema kliendirahulolu, tegutsemisefektiivsuse ning äritulemuslikkusele.

  Kuidas te ei otsustaks oma äri määratleda toetab Epicor põhiandmeid ning tehingufunktsioone süsteemide ja üksuste vahel kaasa arvatud kliendid, tarnijat, komponendid, firmade vahelised tellimused, ülekande tellimused, ning saadetised tootmisüksuste ja ladude vahel. Epicor toetab selliseid stsenaariumeid ühe aplikatsiooniga, mis on piisavalt paindlik, et kasvada koos teiega paralleelselt teie äri laienemisega. Epicor Blogal Business Management pakub organisatsioonidele põhilisi tööriistu, milliseid on vaja tõe ainsa versiooni loomiseks ja säilitamiseks.

 • Epicori lahendused pakuvad igale enda teenindatavale tööstusharule ainulaadseid äri- ja tegevusvõimalusi. Epicori tarkvara pakub teile ettevõtte kasvu soodustamiseks vajalikke tööriistu ja funktsioone.

  Võtke ühendust müügiosakonnaga »