• Finantshaldus

 • Ettevõtete lõplik edu või ebaedu põhineb nende võimekusel luua ja juhtida kasumlikku äri. Kombinatsioon konkurentsist, globaalsest keskkonnast ning kohustuslike regulatsioonidega vastavuses olemisest tähendab, et teie finantside edukas juhtimine on üheks suurimaks väljakutseks ja võimaluseks, millega te silmitsi seisate.

  Meie eesmärk on aidata igal ettevõttel saavutada korralik finantsjuhtimine alates pearaamatu päevaraamatutest kuni põhjalike finantsaruannete, jälgimise ning ettevõtte tulemuslikkuse juhtimiseni – olenemata kus kohas teie ettevõte tegutseb.

  Lahenduste pakkumine teie ettevõtte eesmärkide saavutamiseks

  Epicor® finantsjuhtimise lahendused on mõeldud teie finantsprotsesside automatiseerimiseks ja tõhustamiseks tööriistade ja juhtseadistega koos komplekssete seadusandlike nõuete toe ja väärtuse loomisega läbi ajastatud finantsjälgimise, sealhulgas:

  • Tasumata arved, seif, krediidi ja laekumiste haldamine
  • Tasumata ostarved, elektroonilised ülekanded, automaatne tellimustega sobitamine
  • Pearaamat, paigutused, konsolideerimised ja kõrvaldamised
  • Sularaha haldamine, panga kontode kooskõlastused, raportite liides
  • Palgaleht, põhivarad, maksude juhtimine
  • Eelarvestamine, prognoosimine ja planeerimine

  Parem rahaline läbipaistvus ja vastutus

  Regulatiivsed asutused ja audiitorfirmad peavad vajalikuks tugevamat finantsjuhtimist, kuid paljud ettevõtted maadlevad omavahel mitte kokku minevate finantsandmete allikatega. Kuigi osakondade tegevusandmed ning õigusandlikud süsteemid annavad tänapäeval adekvaatse finantsarvestuse kuna vajadus tsentraliseeritud finantsinformatsiooni ja rahalise läbipaistvuse järele suureneb, kaotavad nad kiirelt oma tähtsust. Epicor finantsjuhtimise tarkvara toetab rahandusliku läbipaistvuse vajadust ettevõtte suurusest olenemata.

  Mitu ettevõtet, mitu valuutat, mitu riiki

  Edukad ettevõtted kasvavad aja jooksul. Kas läbi ülevõtmiste või siis tänu orgaanilisele kasvule maadlevad üha enam ja enam ettevõtteid mitme ettevõtteliste organisatsioonidega seotud keerukustega. Epicor mõistab, et omavahel erinevate ja sageli ülemaailmsete ettevõtete juhtimine pakub unikaalseid väljakutseid ja võimalusi üle ettevõttelise nähtavuse suurendamiseks tihedama kontrolli, väiksemate tegevuskulude, rahvusvaheliste lahenduste ning finantskonsolideerimiste mõistest. Nende vajaduste rahuldamiseks pakub Epicor finantshaldus tugevaid mitme ettevõtte, mitme tootmisüksuse või mitme laoga operatsioone, aga ka firmade vahelist tehingute töötlemist ning vastab tugeva finantsjuhtimise vajadustele ülemaailmsel alusel.

 • Epicori lahendused pakuvad igale enda teenindatavale tööstusharule ainulaadseid äri- ja tegevusvõimalusi. Epicori tarkvara pakub teile ettevõtte kasvu soodustamiseks vajalikke tööriistu ja funktsioone.

  Võtke ühendust müügiosakonnaga »